Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Χριστίνα επανεμφανίστηκε μετά από δυόμισι χρόνια απουσίας από τα τσαρδιά,της δήλωσα άλλωστε ότι από τη μια χάρηκα που επέστρεψε (με το αντίστροφο συναίσθημα για την τσέπη μου βέβαια... Μεγάλο χαμόγελο ),από την άλλη αυτό σημαίνει ότι έκανε προσπάθεια να κάνει κάτι άλλο που δεν ευόδωσε,μακάρι να το επιτύχει στο μέλλον!Τελευταίο μαγαζί αναφοράς το Ιάσονος 10 επάνω και παλιότερα το Λεωνίδου 28 ισόγειο όπου ξεκίνησε,νομίζω δε ότι η κριτική για μια Χριστίνα στον κατάλογο αναφέρεται σ'αυτήν.
Σωματικά διατηρείται σε πολύ καλή κατάσταση με κανονικό κορμί και μικρό αλλά στητό στήθος.Άλλαξε βέβαια το μαλλί της από μελαχρινό σε κατάξανθο και βγαίνει εκτός των αισθητικών μου προτύπων.Η καύλα της παραμένει σε ψηλά επίπεδα,με τη διαφορά ότι η συμπεριφορά της είναι πιο τυπική σε σχέση με το Ιάσονος 10 όπου μ'έκανε πελάτη της,εκεί έπαιζε μπάλα μόνη της και κουμαντάριζε η ίδια την κίνηση και το πόσο θα καθίσει με τον κάθε πελάτη,αλλά "μην είμαστε και πλεονέκτες,μην τα θέλουμε κι όλα δικά μας",όπως λέει η γνωστή ατάκα από τον ελληνικό κινηματογράφο... Τη γουστάρω γιατί φέρεται αληθινά και δεν προσπαθεί να σε κοροϊδέψει με τη στάση της και τη συμπεριφορά της,θα σου δείξει τα όρια που θέλει να κινηθεί και σ'αυτά θα δώσει τον καλύτερό της εαυτό!
Η υπηρεσία τυπική με τον χρόνο,τα δωμάτια σε καλή κατάσταση,το πάρκινγκ εύκολο λόγω μοτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.579
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, professorx και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού