Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 142 10
Sex Studio 361353
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υστερα απο 4 χρονια ξαναπετυχα στη Ρωξανη. Εχει αλλαξει εμφανισιακα, εχει μακρυνει πολυ το μαλλι της και της παει, ειναι πιο εντυπωσιακη. Το σωμα της παντα φαινοταν γυμνασμενο, ακομα και τα χερια της τωρα μου φαινοντουσαν πολυ ομορφα αν και ειπε οτι γενικα δεν γυμναζεται. Η αλλη κοπελα της βαρδιας ηταν σε δωματιο, οποτε δεν περιμενα να την δω. Την ακουσα ομως, οταν ανεβηκα στον οροφο να μπω στο μπανιο και αυτη εδινε μαχη διπλα. Περασα για μπανιο και ακουγοταν που φωναζε απο παραδιπλα.
Λιγο μετα το μπανιο μου ανεβηκε η Ρωξανη, της ειπα οτι εχουμε ξαναβρεθει και δεν με θυμοταν αλλα βεβαια ειναι λογικο, μια φορα ειχαμε συναντηθει. Αρχισα να της γλυφω τις ποδαρες, εχει πολυ ομορφες καλοσχηματισμενες γαμπες και ποδια για γλυψιμο. Στεκοταν ορθια πανω στις τακουναρες και πεταγαν φλεβες κι εγλυφα οτι εβρισκα. Υστερα απο λιγο εκατσε και αρχισε να μου χαιδευει τα αρχιδια και να μου τριβει τον κωλο. Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι και συνεχισαμε, με αυτην στα τεσσερα να μου εχει φερει στο πιατο την κωλαρα και τη μουναρα της. Σιγα σιγα γλυστησε δαχτυλακι στον κωλο μου και αρχισε να μου γλυφει τα αρχιδια υστερα απο προτροπη μου. Με ανοιξε καλα και εβαλε το στραπ. Μπηκε ανετα μεσα μου και αρχισε να σπρωχνει. Ημουν απο κατω της, σε ιεραποστολικο και της επιανα τα χερια ενω αυτη με κραταγε απο τα ποδια και εδινε κλισεις για να μπαινει μεσα μου. Με πλησιαζε με το προσωπο της, επιανε τις ρωγες μου, με πηδαγε καλα. Δεν προλαβαμε να κανουμε αλλη σταση, τελειωσα πανω στα βυζια της.
Τα ειπαμε λιγο κι εφυγε γιατι τα κουδουνια ηταν ασταματητα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού