Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 42 10
Sex Studio 105435
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τζωρτζινα εχει φωτογραφιες και εδω αλλα και στο αλλο σαιτ, διαφορετικες μεταξυ τους αλλα κοντινες οποτε υπεθεσα πως δεν θα ειναι προιον επεξεργασιας οπως μερικες φορες γινεται.
Πηγα για αυτοψια και αμεσως περασα, το αυταρχικο στα 60Ε, οι τιμες στη γειτονια κυμαινονται εκει, 50-60. Η κοπελα εχει και απο πολυ κοντα την προσωπαρα των φωτογραφιων! Εχει μεσαιο στηθος με καποιες τασεις πτωσης, το σωμα της ειναι λεπτο και μια χαρα αλλα δεν ειναι γυμνασμενο.
Ζητησα αυταρχικο και περασα για μπανακι. Οταν τελειωνα μπηκε μεσα το μωρο. Επικοινωνια σε αριστα ελληνικα, τοσο που την ρωτησα αν ειναι ελληνιδα και μου ειπε οτι δεν ειναι, παντως εχει αριστη προφορα, ειναι λεει χρονια στη χωρα. Με πολυ ορεξη και καλη διαθεση ξεκινησαμε το προγραμμα, Εχει ενα σκουλαρικι στο χειλος, κατα τα αλλα δεν ειδα κανενα σημαδι στο προσωπο της, ειναι πεντακαθαρο και πανεμορφο οπως στις φωτογραφιες! Εχει υπεροχα ματια και χαμογελαει συχνα κατι που την κανει ακομα πιο ομορφη. Αρχισαμε με ποδολαγνεια και γρηγορα ανεβηκαμε στο κρεβατι οπου με δαχτυλιασε. Εγλυψε αρχιδαρες υστερα απο μικρη διαμαχη και μετα προσπαθησαμε να βαλουμε το στραπ. Η ζωνη ειχε σκιστει οποτε τελικα το στραπ δεν εμενε πανω της, γι'αυτο και η χαμηλη βαθμολογια στο χωρο. Συνεχισε με το δονητη με το χερι της, ειχε πεσει πανω μου και μου ελεγε διαφορα ενω με κοιταγε με τις ματαρες της οποτε υστερα απο λιγο εχυσα. Εδειξε εκπληκτη απο την ποσοτητα και μετα σκουπιστηκαμε και μιλησαμε λιγο. Μου ειπε οτι ειναι καινουρια στα στουντιο αλλα οχι και στο χωρο.
Περασα παρα πολυ ομορφα με την κοπελα, θα επιδιωξω επαναληπτικη μολις βολεψει το προγραμμα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζωρτζίνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού