Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κριτική για τη Ρωσίδα Ρίτα, από Σιβηρία λέει, η οποία εγαμεύθει κατά τη διάρκεια της πρωινής βάρδιας στο Ιάσωνος 36. Παίζει να είναι όντως Ρωσίδα, μιλήσαμε και για λίγο στα ρωσικά, ενώ το σπίτι είναι γενικά ρωσιδόσπιτο.

Εμφάνιση: Μεγαλοκοπέλα, μάλλον γύρω στα 50, με ξανθό μακρύ μαλλί, συμπαθητικό σουβλερό κάπως πρόσωπο, κοιλιά και μικρά αλλά πολύ στητά για την ηλικία της βυζιά.

Γαμήσι: Η Ρίτα κάνει ελεύθερο στοματικό, αρκετά καλή πίπα, αλλά περίεργη η περιποίηση των αρχιδιών, σαν να τους έδινε πεταχτά φιλιά. Παρόλα αυτά, η πίπα της καθεαυτή ήταν καλή και τη συνέχιζε για αρκετά λεπτά, και θα μπορούσε να με τελειώσει αν την άφηνα. Με το που της είπα πως θέλω να τη γαμήσω ανέβηκε από μόνη της από πάνω και άρχισε να κινείται σε καλό ρυθμό. Εγώ ταυτόχρονα έπαιζα με τα βυζάκια της, που έχουν ωραία αφή. Θέλοντας να επιβάλω το δικό μου ρυθμό της ζήτησα να αλλάξουμε σε ιεραποστολικό. Μέτρια η συμμετοχή της εδώ, άρχισα να εκβιάζω κάποια γλωσσόφιλα, και με το που τα πήρα ανέβασα ρυθμούς, όπου η συμμετοχή της βελτιώθηκε. Αφού τελείωσα με φίλησε, μου ευχήθηκε καλή χρονιά και αποχώρησε.

Συνοψίζοντας, πρόκειται για μια τίμια επαγγελματία, με καλή γενικά συμμετοχή αλλά χωρίς να είναι και κάτι το ιδιαίτερο. Προτείνεται στους λάτρεις των γκιλφ για ένα χαλαρό και ήρεμο γαμησάκι.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 9 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, sotis99 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού