Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κοιτούσα τη σελίδα του πρακτορείου και τις κοπέλες που έχει...Είχα δει βέβαια πριν λίγες μέρες τη Γιασμίν και μου είχε κάνει το λεγόμενο "κλικ" κάτι το ότι είναι πορνοσταρ κάτι το ότι μ'αρέσουν οι ξανθιές,τέλος πάντων σαν κοπέλα απ' τις φώτος μου άρεσε...
Βράδυ Σαββάτου και είπα να κάνω ένα τηλέφωνο στο γραφείο...Να σημειώσω πως απ΄την αρχή ήμουν αποφασισμένος για μισάωρο πρόγραμμα των 80 ευρώ και μία εκτόνωση...
Στο τηλέφωνο πολύ εξυπηρετική η κοπέλα και κλείσαμε το ραντεβού!
Έφτασα στο ξενοδοχείο και ενημερώθηκα για το δωμάτιο της...!

Χτύπησα την πόρτα και την άκουσα να μου λέει στα αγγλικά να περιμένω ένα λεπτό...Κάτι μάζευε μέσα στο δωμάτιο καθώς άκουγα θόρυβο...
Μετά από λίγο μου άνοιξε την πόρτα...Χαμογελαστή με ένα ωραίο κορμάκι σε χρυσή απόχρωση,ήταν η ενδυμασία της!Οι φωτογραφίες της εκτός από αυτή που είναι στο καναπέ,η δεύτερη κατά σειρά,έχουν φουλ επεξεργασία,...Το σώμα της είναι όμορφο δε λέω κι αυτό είναι στα συν με ωραίο στήθος,ενισχυμένο μεν αλλά ωραίο,βέβαια σε κάποιον που του αρέσουν οι σιλικόνες δεν θα του αρέσει...Κωλαράκι ωραίο,στρογγυλό και επιδερμίδα ανοιχτόχρωμη.Το πρόσωπο της είναι μέτριο χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο...
Ήταν χαμογελαστή αλλά λιγομίλητη,μάλλον ήταν και η ώρα περασμένη και η διάθεσή της ήταν πεσμένη...Φιλάκια πολύ πεταχτά,γλωσσόφιλα δεν έδωσε,ούτε στην αρχή αλλά ούτε ενδιάμεσα στο ραντεβού μας....
Αφού γνωριστήκαμε πήγα να κάνω ένα ντουζάκι για να φρεσκαριστώ...Μόλις τελείωσα μπήκε και η Γιασμίν και φρεσκαρίστηκε...
Με πλησίασε και ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά...Λιγοστά και με μηχανικό τρόπο,έβαλε μουσική στο κινητό της και μου έκανε ένα γρήγορο στριπτιζ...Ήρθε κοντά μου και μου αφαίρεσε την πετσέτα...Με φίλησε λίγο στο λαιμό,μετά λίγο στο στόμα πεταχτά και κατέβηκε πιο κάτω στην ευαίσθητη περιοχή...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού...Στοματικό κάτω του μετρίου με πολύ χρήση χεριού κάτι που απεχθάνομαι και χωρίς περιποίηση της ευρύτερης περιοχής δηλαδή τα @@@κια τα οποία "ξέχασε"....
Μικρή διακοπή για λίγο πιπίλισμα στο στήθος της και έναρξη στο σεξ!
Πρώτη στάση με την Γιασμίν από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς...Αλλαγή για λίγο στα τέσσερα που στήθηκε καλά σε γενικές γραμμές και τέλος σε ιεραποστολικό όπου με λίγο πιο δυνατούς ρυθμούς όπως και στην πρώτη στάση μας βρήκε το τέλος...
Κατευθύνθηκα αμέσως στο μπάνιο για να φρεσκαριστώ...Επέστρεψα στο κρεβάτι και παρόλο που είχαμε περίπου 15 λεπτά ακόμη και θα μπορούσα να καθίσω να μιλήσω μαζί της προτίμησα να ξεκινήσω να ντύνομαι σιγά σιγά....
Δε ξέρω αλλά η συμμετοχή της ήταν ελάχιστη,βέβαια όπως ανέφερα και παραπάνω ήταν περασμένη η ώρα μεταμεσονύκτια και προφανώς η κούραση της μέρας να την είχε επηρεάσει αλλά όλο αυτό την κάνει να χάνει "πόντους" και να έχει πολλά πλην....Γι αυτό και στη βαθμολογία το 6....

Το δωμάτιο της στο ξενοδοχείο ήταν ευρύχωρο,βέβαια μου έκανε παράπονα πως δεν της αρέσει...Πιστεύω πως αυτή έχει το θέμα και όχι το δωμάτιο καθώς ήταν και λίγο ακατάστατο και θα έπρεπε να το έχει σε μία πιο καλή εικόνα...Κι αυτό ήταν ένα από τα σημεία που έκανα την επαλήθευση μου πως "βαριέται" σε γενικές γραμμές...

Συμπερασματικά μία εμπειρία και γνωριμία που θα ξεχαστεί σύντομα...Πιστεύω πως η Γιασμίν έχει την εμφάνιση,και άμα βελτιώσει τη συμπεριφορά της και τις υπηρεσίες της θα είναι μία καλή επιλογή...Για την ώρα δε θα μπορούσα να την συστήσω σε κάποιον παρόλο που παρά είμαι επιεικείς...!

Αυτά για την εμπειρία μου με την Γιασμίν,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού