Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 92 10
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από μια μονόωρη περιπλάνηση σε καταστήματα στην Λ.Κατεχάκη και την Βριλησσού και πέρασμα από τους δύο οίκους της Λιοσίων 73 κατέληξα στο κατάστημα του αριθμού 3Α της οδού Ιωαννίνων.

Στοχευμένη επίσκεψη αφού γνώριζα ότι στην βάρδια είναι η Βίκη.

Μου την παρουσίασε η κυρία της υποδοχής,πάντα ευγενική,έδωσα το μπλέ εισιτήριο και εισήλθα στο δωμάτιο.

Η Βίκη μετά από λίγο εισήλθε στο δωμάτιο φορώντας ένα κόκκινο κομπινεζόν που της πάει πάρα πολύ.

Η Βίκη από εμφάνιση είναι μικροκαμωμένη,όπως έχω αναφέρει σε προηγούμενη κριτική,γλυκιά,με όμορφο προσωπάκι,ιδανική για τα δικά μου γούστα.Έχει μικρά στηθάκια και λεπτό κορμί.

Ξεκινήσαμε με χαδάκια και φιλάκια στο λαιμό,όμορφες αγκαλιές και σχετικά γρήγορα πέρασα σε περιποίηση του στήθους της όπου παρέμεινα για αρκετή ώρα κάνοντας παιχνίδια με την γλώσσα μου και στην περιοχή των αυτιών και του λαιμού.Χαμόγελο

Για την συνέχεια πέρασα σε περιποίηση των πιο ευαίσθητων περιοχών όπου για αρκετή ώρα έδωσα ευχαρίστηση και ηδονές στην Βίκη.Ντροπή

Η Βίκη για να με ευχαριστήσει μου ανταπέδωσε με πάρα πολύ καλό στοματικό σέξ και μαλάξεις στην περιοχή που ανέβασαν την θερμοκρασία αλλά και το ήδη προθερμαμένο μόριο μου στα ύψη.

Αφού το απόλαυσα ήρθε η ώρα του σέξ όπου στην αρχή σε στάση horse riding και στην συνέχεια ιεραποστολική με το ένα πόδι πάνω και το άλλο κάτω ήρθε ένα όμορφο τέλος με άδειασμα της σπερματοθήκης μέχρι τελευταίας σταγόνας.Ντροπή

Η Βίκη ενθουσιασμένη από την συνεύρεσή μας έλεγε κάποια λόγια στα ρωσικά που δεν καταλάβαινα και απλά έπιασα κάποιες συγκεκριμένες λέξεις που μαρτυρούσαν την ικανοποίησή της.Έρωτας

Την χαιρέτησα με αγκαλιά και φιλί στο μάγουλο και δώσαμε στην με τα μάτια ραντεβού για το μέλλον.
Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2018
Όνομα κοπέλας
Βίκη
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
1.783
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mela33, professorx, sexaddict7 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού