Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τοσες μερες που μπηκε το μικρο στο σαιτ και δεν ειχε καμια κριτικη να διαβασω και μου εκανε τρομερη εντυπωση, αφου στις φωτο δειχνει τρομερο πιπινι. Παιρνω λοιπον την αποφαση και κλεινω ραντεβου μαζι της, με πραγματικα 0 πληροφοριες και μονο οτι εχω δει απο φωτο.
Τα γνωστα για το γραφειο μην τα ξαναλεμε, αψογη επικοινωνια.

Παω στο δωματιο , κανω το μπανακι μου και μετα απο 5λεπτη καθυστερηση ακουω να χτυπαει η πορτα.Ανοιγω την πορτα και βλεπω πραγματικα ενα πιπινι πραγματικα 19 χρονων. ΔΕΝ λενε ψεματα. Εδω να πω χωρις παρεξηγηση προς το ζηνακι που ειναι σουπερ καβλιαρικο και θα το συναντησω σιγουρα, οτι οκ ολα καλα αλλα 19 δεν ειναι, φαινεται απο τις φωτο, καπου στα 20+ ειναι.Οχι οτι με χαλαει προφανως, απλα για το τυπικο του πραγματος. Επισης να πω οτι η μαρινα εχει φωνουλα τοσο λεπτη που νομιζεις οτι παει ακομα γυμνασιο. Μπενει μεσα λοιπον, μου δινει ενα φιλακι στο μαγουλο. Πολυ αγχωμενη και φαινοτανε. Λογικα δεν κανει πολλα ραντεβου.

Δεν ειπαμε πολλα στην αρχη, ειπα να την δοσω χρονο να χαλαρωσει και να νιωσει ανετα, μπηκε για μπανακι , βγηκε και καθησε διπλα μου. Δειλα δειλα αρχισαμε το φασωμα , ενω ταυτοχρονα εγω χουφτωνα περιφερεια. Σιγα σιγα την εστειλα προς τα κανω οπου εκει αρχισε να νιωθει οικεια ΈρωταςΈρωτας . Χαμογελασε τον πηρε στο στομα και εκανε μια πιπα οπως η amateur πιπα που μου εκανε η γκομενα στο λυκειο, που ομως ηταν γαματη γιατι στην εκανε η γκομενα απο το λυκειο. Εχει και αυτο το παιδικο προσωπακι , σαν να γαμας την συμμαθητρια ενα πραγμα. Για να μην εχουμε γκολ απο ημιχρονο, την εβαλα κατω και επαιξα και γω λιγο μπαλιτσα, να πω οτι η κοπελα ηταν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ, γιατι διαβαζω αλλες κριτικες ,ουτε αυτο δεν ειναι δεδομενο σημερα ... Εβαλα σκουφο, την πηρα ιεραποστολικο για κανα 3λεπτο και καταθεση στα βυζακια της.

Μπαινουμε και οι 2 για μπανιο , 1η αυτη μετα εγω, βγαινω και με περιμενε στο κρεβατι.Μπορω να πω οτι πλεον ειχε χαλαρωσει και το γουσταρε κι ολας, την βαζω να μου παρει πιπα για 2ο γυρο ενω εγω παιζω με τις τρυπες τις, οπου για την πισω ενω δεν ρωτησα, βαζω στοιχημα δεν την εχει ανοιξει κανενας μεχρι στιγμης. Δεν πηρε και πολυ ωρα για να γινει παλι πετρα ,οποτε δεν υπηρχε περιπτωση να μην την παρω στα 4, αμα δει καποιος τις φωτο της θα καταλαβει γιατι.Αυτη την φορα αντεξα αρκετη ωρα και την γαμησα κανα 15λεπτο, με εναλλαγη σε cow girl και τελειωμα στα βυζακια.

Γενικα ειναι παρα πολυ νεα στο σπορτ και αμαθη, αν την πιεσεις θα σπασει εξ ου και ο τιτλος.Θελει απαλοτητα και χαλαροτητα στο πως την διαχειριζεστε. Θελει τον χρονο της για να αποδοσει αυτα που μπορει. Βεβαια μην περιμενετε υπηρερεσιες λιλας η καρλας εδω, το κοριτσι ειναι gfe φαση , αν και το σωματακι της ειναι τοσο εκφυλο.Αξεχαστη δεν θα μου μεινει αλλα σιγουρα δεν ηταν κακο ραντεβου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
2.852
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, ILIAS1339, sakaros7 και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2018
Και εγώ θα την συναντούσα αύριο αλλα μου είπαν ότι έχει περίοδο Εμμμμ
14 Ιανουαρίου, 2018
καλημέρα, το 1:76 που αναφέρει για ύψος ισχύει ή θα το κάνουν σε λίγο 1:67 μετά από κράξιμο των επόμενων που θα δοκιμάσουν;
15 Ιανουαρίου, 2018
καμια κριτικη ????????????? Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3