Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωινή επίσκεψη, σήμερα 13/1/2018, στη Σοφία, ύστερα από τις οδηγίες του Πρύτανη. Καταδρομική λίγο πριν τις 11, στοχευμένα στην μιλφάρα Σοφία. Ανέβηκα τα σκαλιά και πήγα αριστερά. Μπήκα, ρώτησα την τσατσά ποια είναι, επιβεβαίωσε ότι ήταν η Σοφία (σε δωμάτιο), πλήρωσα και μπήκα στο πρώτο δεξιά δωμάτιο και ετοιμάστηκα. Το δωμάτιο καθαρό μεν, αλλά ούτε ένα χαλάκι μπροστά στο κρεβάτι, με αποτέλεσμα να είμαι ολόγυμνος και να φοράω τα παπούτσια μου. Φοβερή εικόνα! ΓλώσσαΓλώσσα Μετά από 5-6 λεπτά, μπαίνει η Σοφία, ολόγυμνη, φορώντας μαύρες γόβες. Εμφάνιση: Πάνω από 45 (max 50), με ευχάριστο γελαστό πρόσωπο, κοκκινωπά μαλλιά ίσια μέχρι τους ώμους, και νταρντανοειδές κορμί. Βυζάρες μεγάλες και πεσμένες, κωλάρα, μπουτάρες και κοιλούμπα! Μερακλήδικα πράματα. Ήρθε κοντά, με χάιδευε στο σώμα, έπαιζε την πούτσα μου στα όρθια και δέχτηκε και τα φιλιά μου στο λαιμό και λίγα γλωσσόφιλα συγκρατημένα. Με προέτρεψε να ξαπλώσουμε, με ρώτησε πώς να κάνει την πίπα και της είπα χωρίς. Με είδε καθαρό και με ευχαρίστησε γι' αυτό. Πίπα πολύ καλή: Έγλυψε και αρχίδια, βαθιά και υγρή. Με είχε κάνει κάγκελο. Μου φόρεσε προφυλακτικό, συνέχισε πάλι με πίπα και της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα. Άνοι τις ποδάρες της και της τον έχωσα στο καθαρό και ξυρισμένο μουνί της. Ωράια αίσθηση. Δυστυχώς, για μένα, δεν κρατήθηκα πολύ και ενώ η Σοφάρα βογκούσε αισθησιακά μετά από λίγο έχυσα! Την ευχαρίστησα, με αγκάλιασε και με φίλησε πεταχτά κι έφυγε. Ωραίο γαμήσι, αν και κράτησε λίγο, όπως είπα. Ένα μικρό αρνητικό, που παρατήρησα ότι δεν είχε βαμμένα τα νύχια στα πόδια της. Η τσατσά ούτε που ενόχλησε (πώς άλλωστε;). Ντύθηκα και την έκανα. Πάρκινγκ εύκολο, παρόλο που πήγα με αυτοκίνητο. Η Σοφία, θα ξανατιμήθεί, είναι βέβαιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.675
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Μπακμαν, iuakoya και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2018
καλα ρε μαγκες πως πατε με αυτες τις φαλαινες;;;;;
B
buderus
14 Ιανουαρίου, 2018
Τα νυχια τα βάφει συνήθως καλοκαιρινά χρώματα και εννοίοτε και κανενα χειμερινό .
Το εχω επισημάνει στο κορίτσι οτι θέλω σκούρο χρώμα να κάνει αντίθεση στο λευκό δέρμα .
Καπέλο
14 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστά της τα είπες συναγωνιστή.
15 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@logamax ..... θαλπωρή και εμπειρία . Βγάζουν κάβλα . Τα "μοντέλα" στο 10ρικο ειναι σκέτη απογοήτευση .
Εξ' άλλου μιλώντας προσωπικά (αυστηρά) , τα ματουράκια εκ Ρωσσίας βγάζουν κάβλα ατελείωτη (τα περισσότερα) .
Εμείς (εγω δλδ) αγαπητε που εχουμε μέτρο συγκρισης απο τα ΑΘΛΙΑ ελληνικά mature και milf απο το 1979 και μέχρι να έλθουν τα κορίτσια απο την Ρωσσία στις αρχές του 1992 , είχαμε βλαστιμήσει με τις φόλες τοτε .
Ειναι ακομη μεγαλύτερη η ιστορία απ' οτι δείχνει .
Απλά εγω τις βλέπω ... γεμάτες ... τζούσυ .
Καπέλο
15 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ συμφωνώ, γι' αυτό άλλωστε και πηγαίνω σε αυτές. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του, έτσι δεν είναι;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5