Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Call-Girls 25206
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και η Ίννα στην ώρα της. Δε την είχα δει ποτέ αλλά είχε πολύ περισσότερες κριτικές από τα κορίτσια στο γραφείο και όλες λέγανε για το πόσο όμορφη είναι και πόσο καλές είναι οι υπηρεσίες της. Έτσι αποφάσισα και εγώ να τη γνωρίσω. Θα αναλύσω εδώ ανά κατηγορία τις απόψεις μου.

Εμφάνιση

Παιδιά απ ότι έχω καταλάβει από διάφορες κριτικές των συναγωνιστών για διάφορα κορίτσια, τα standards γενικά στα bourdela.com είναι πολύ διαφορετικά από τα δικά μου. Θα έλεγα τα δικά μου είναι πολύ πιο αυστηρά. Όλοι στις κριτικές σας γράφετε για το πόσο όμορφη είναι και εγώ περίμενα να δω κοπέλα που αντί να γίνει μοντέλο στη ζωή της έγινε ιερόδουλη λόγω συνθηκών. Η αλήθεια είναι ψιλοξενέρωσα όχι επειδή η κοπέλα είχε κάτι άσχημο πάνω της αλλά επειδή περίμενα κάτι τρομερό.

Η κοπελίτσα είναι μια καθημερινή κοπελίτσα, 23-24, εμφανίσιμη, γλυκύτατη, συμπαθέστατη με πολύ λαμπερά μάτια. Δεν είναι κοκκινομάλλα όπως στις φωτογραφίες αλλά ξανθιά κάτι που με χάλασε λίγο γιατί ήθελα να πάω με κοκκινομάλα. Κοντούλα γύρω στο 1,65 και αρκετά λεπτή. Στήθος μικρό με ωραίες ρόγες και κωλαράκι σφριγηλό για σφαλιάρες. Άκρα περιποιημένα. Σαν ποδολάγνος πρόσεξα φυσικά το πεντικιούρ. Πολύ ωραίο, κόκκινο, ωραία δαχτυλάκια αλλά μου έκανε εντύπωση το μέγεθος της πατούσας της. Ήταν λίγο μεγάλο για το ύψος της. Αλλά πολύ μαλακά όπως είδα και στη πορεία. Φαίνεται πως τα περιποιείται.

Χαρακτήρας
Χαμογελαστή από τη πρώτη στιγμή, ομιλητικότατη και γελάει δυνατά με τη καρδιά της. Γενικά μέσα σ αυτή την ώρα με ήταν πολύ κοινωνική και έκανε ερωτήσεις για μένα και για τη δουλειά μου κάτι που μου έκανε πολύ θετική εντύπωση. Δεν χάνει τον χρόνο της, και σε ρωτάει τι σ αρέσει και τι όχι. Προσαρμόζεται εύκολα σε GFE, PSE και δε δυσανασχετεί σε τίποτα. Σε γενικές γραμμές πολύ ευχάριστο άτομο για να μιλήσεις και να περάσεις καλά και στο social και στο σεξ. Φαίνεται πως ευχαριστιέται αυτό που κάνει.

Αγώνας
Γυρνάω από το ντους με τη πετσέτα και τη βλέπω να κάθεται και αυτή με τη πετσέτα της μπρούμυτα και να κάνει πέρα δώθε τα γυμνά της πόδια. Δεν ήθελα πολύ για να καυλώσω. Πετάω αμέσως τη πετσέτα μου και της δίνω τον πούτσο μου να το γλύψει. Τρομερή πίπα! Από τα μπαλάκια μέχρι τη κορυφή! Κοίταγμα στα μάτια, σάλιο σωστή πίεση. Δεν ήθελα πολύ για να γίνω τούρμπο. Τη γυρίζω ανάσκελα και της πετάω τη πετσέτα. Αρχίζω να παίζω με τον πούτσο μου στη κλειτορίδα της και αυτή να αρχίζει να βογκάει. Δε με ένοιαζε αληθινά ή ψεύτικα, το έκανε πειστικά. Αμέσως της τον χώνω βαθιά μέσα της και παίρνει μια βαθιά ανάσα. Εγώ να μπαινοβγαίνω μέσα της και να κρατάω τις μαλακές πατούσες της και να της γλύφω μία μία. Είχα δει κάποτε μία τσόντα με τον Manuel Ferrara και την Ash Holywood στη ταινία Forsaken και για κάποιο λόγο μου έχει καρφωθεί χρόνια αυτή η σκηνή και θέλω να τη κάνω συνέχεια. Αλλάξαμε σε doggy style και εκεί μπορούσα να δω από το υπέροχο κωλαράκι της και να τον χαστουκίζω. Κάπου εκεί ήρθε το πρώτο τέλος. Κάναμε με ένα τσιγαράκι διάλειμμα και μετά με μία πίπα της μου ανέβασε το ηθικό να συνεχίσω. Τέλειωσα στο σώμα της καθώς καθόταν ανάσκελα αλλά λόγω της πίεσης μου έπεσε λίγο και τα μαλλιά της.

Θετικά

Πέρασα ωραία, μου άρεσε πολύ σαν χαρακτήρας και το μινιόν σωματάκι της. Η κοπέλα σέβεται τα λεφτά και τον πελάτη και θέλει να σε κάνει να περάσεις ωραία. Μόνο τα καλύτερα έχω να πω για τον χαρακτήρα της και τις υπηρεσίες.

Αρνητικά

Δεν έχω να πω κάτι αρνητικό μόνο πολύ προσωπικά μου θέματα που κάποιους θα τους ήταν πολύ αδιάφορα. Όπως πχ οι πατούσες της ήταν λίγο πιο μεγάλες από αυτό που ήθελα. Επίσης γράφω ίσως με την ιδέα πως αν είναι να δώσω 120 ευρώ θα προτιμούσα να τα δώσω με μια κοπέλα που θα την έβλεπα στο δρόμο και θα γυρνούσα το κεφάλι. Όχι πως η κοπέλα δεν ήταν όμορφη αλλά όπως είπα τα δικά μου γούστα είναι πολύ αυστηρά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 primordial, doc_lin, STAVROS6969 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού