Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βλέποντας αρκετές κριτικές για την Έμμυ αποφάσισα να πάω να τη δοκιμάσω. Τη βλέπω στο σαλόνι κ για να είμαι ειλικρινής τη περίμενα όπως τις φωτογραφίες αλλά ήταν λιγάκι διαφορετική. Έχει βάψει ξανθά τα μαλλιά της αλλά το ξανθό που είναι και λίγο άσπρο και προσωπικά εμένα δε μ αρέσει καθόλου. Μινιόν κοριτσάκι γύρω στο 1.60. Έχει και λίγα παχάκια παραπάνω στα μπουτάκια αλλά γενικά για μπουρδέλο ήταν μία αξιοπρεπή παρουσία οπότε πηγαίνω στο δωμάτιο.

Μετά από λίγο σκάει το μωρό μόνο με τα τακούνια. Πολύ φιλικό και τσαχπίνικο. Με χαιρετάει στα ελληνικά και αρχίζει αμέσως να με δαγκώνει στο λαιμό και να μου πιάνει το πούτσο. Εγώ αμέσως τη παίρνω στον αέρα και τη πετάω στο κρεββάτι. Η Έμμυ είναι μικρή αλλά ξέρει τι πρέπει να κάνει για να σε καυλώσει. Χωρίς να της πω πήρε αμέσως τη πρωτοβουλία να μου πάρει πίπα στα γόνατα ενώ έριχνε παράλληλα πρόστυχες ματιές γεμάτες υποσχέσεις. Δεν άργησα να καυλώσω. Την έσπρωξα να πέσει ανάποδα στο κρεββάτι και τη τράβηξα από τους αστραγάλους της κοντά μου για να τη γαμήσω. Καθώς τη γαμούσα έβγαζα και τα κόκκινα τακούνια της για να μπορέσω να δω τα πατουσάκια της. Γενικά εμένα μ αρέσει με κάθε κοπέλα που πάω, πληρωμένη ή μη, να τη γαμάω όντας όρθιος και η άλλη ανάσκελα και να της γλύφω μία μία τις πατούσες της. Είχα δει κάποτε μία τσόντα με τον Manuel Ferrara και την Ash Holywood στη ταινία Forsaken και για κάποιο λόγο μου έχει καρφωθεί χρόνια αυτή η σκηνή και θέλω να τη κάνω συνέχεια. H κοπέλα για κάποιο λόγο είχε πολύ σκληρά πατουσάκια και δε συνέχισα.

Αλλάξαμε μερικές στάσεις και κάποια στιγμή της λέω να μου τον παίξει να τελειώσω στη κοιλιά της. Έτσι και έγινε. Γενικά η κοπελίτσα αν και μικρή σε ηλικία (20-23) ξέρει να σε κάνει να περνάς καλά και έχει πολύ όρεξη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2018
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spybat, sexaddict7, Qweeerty

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού