Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 132373
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με το Athens Diva FreeSex που διοργάνωσε το γραφείο, κέρδισα το 2ο αριθμό. Μετά από πολύ εύκολη συνεννόηση κατέληξα στη Λίλα.
Στη πορεία όμως, σκέφτηκα, γιατί να μη πάρω duo τη Ζήνα και τη Λίλα; Ρωτάω το γραφείο και τη Ζήνα και η συνάντηση έκλεισε. Μόνο που έκλεισα για 1 ώρα, κάτι που όπως φάνηκε ήταν λίγο.
Φτάνω λοιπόν στο hotel νωρίτερα όπως πάντα και αφού έκανα το ντουζάκι μου, περίμενα τα κορίτσια.
3 λεπτά μετά τη καθορισμένη ώρα, χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και περνάει πρώτα η Ζήνα και αμέσως τα γλωσσόφιλα. Ακολουθεί και η Λίλα με φιλί στο μάγουλο. «Είμαι ντροπαλή εγώ» μου λέει. Καλά, λέω θα σε δω μετά …..
Τη Ζήνα την ήξερα, οπότε η πρώτη εντύπωση πάει για τη Λίλα. Είναι όπως φαίνεται και στις φωτο/video ακριβώς. Αδύνατη με κωλάρα για πολλά……. Αν μου έλεγε πως είχε καταγωγή από Βραζιλία, θα ήταν πιστευτό. Ειδικά αυτό το κούνημα στα 4 είναι που σε στέλνει… (Rachel Starr)
Αφού έβγαλαν τα ρούχα τους, πήγε για ντουζ, η Λίλα (δεν φορούσε εσώρουχο) η Ζήνα είχε κάνει και έπιασε κατ ευθείαν δουλειά με το σηκωμένο, ήδη, πέοντα. Δεν την άφησα πολύ, γιατί θα είχα πρόωρο τέλος. Ξάπλωσε και την περιποιήθηκα δεόντως θα έλεγα. Κάποια στιγμή σκάει μύτη και η Λιλα και αρχίζει τα φλωσσόφιλα με τη Ζήνα και τρελαίνομαι. Μου έδειξαν πως δένουν μεταξύ τους. Προσπαθήσαμε να βρούμε τον τρόπο να μπορώ να έχω τα μουνάκια τους σε μικρή απόσταση και να πηγαίνω αππ το ένα στο άλλο και με τα ακροβατικά της Λίλα και το σωματότυπο της Ζήνα δεν ήταν και πολύ δύσκολο.
Σε κάποια φάση, σηκώνονται και μου ζητάνε τον πέοντα στο στόμα. Απίστευτο στοματικό κι απ τις δυό μαζί ή πότε η μία και πότε η άλλη. Εγώ έβαζα χέρια και στις δύο. Για μια στιγμή, Αφήνει η Ζήνα τη Λίλα να κάνει παιχνίδι και με αρχίζει στα γλωσσόφιλα. Δεν ήθελα και πολύ!!! Ετσι ήρθε το τέλος, με δύναμη, στο στόμα της Λίλα και με τα γλωσσόφιλα της Ζήνα.
Αφού κάναμε τα ντουζάκια μας, χαλαρώσαμε λίγο και η Ζήνα έπιασε πρώτη δουλειά (και πάλι) Ήρθε η ανόρθωση με άψογο στοματικό απο τη Ζήνα και γλωσσόφιλα από τη Λίλα… Στα όρια εν τω μεταξύ εγώ, να τελειώσω και 2η φορά, αλλά το κρατάω ακόμα.
Έρχεται η στιγμή να φορέσω καπελάκι και να αρχίσω τις εισόδους. Πρώτα η Ζήνα στα 4 και η Λίλα να συνεχίζει, από κάτω και πίσω να γλύφει ότι μπορεί. Αλλάζουμε καπελάκι και μπαίνω στη Λίλα, πάλι στα 4 και αρχίζω να πιστονιάζω δυνατά και να της αρέσει (έτσι έδειχνε) σε μια φάση αρχίζει και πάλι τα κουνήματα αλλά Rachel Starr και εκεί παθαίνεις και μάλιστα η σκηνή που είναι στα 4 και γυρίζει το κεφάλι και σε κοιτάει, με ένα ύφος, σαν να σου λέει συνέχισε μη σταματάς είναι όλα τα λεφτά (δεν ξέρω αν το περιγράφω και σωστά)
Αλλαγή σκούφου και πάλι και η Ζήνα κάτω, με τα πόδια ψηλά και εγώ να μπαίνω στο στενό μουνάκι της πιάνοντας της τα πόδια και να τα φέρνω κοντά στο κεφάλι… Το έντονο πιστόνιασμα συνεχίστηκε, αλλά κάποια στιγμή η Λίλα κοίταξε την ώρα και έπρεπε να είχαμε λήξει και 10 λεπτά πιο πριν. Το περίμενα, δεν με ξάφνιασε. Το γνώριζα πως για να ολοκληρώσω και 2η φορά (ειδικά με duo) θα χρειαζόμουν ένα μισάωρο ακόμα. (δικό μου το λάθος)
Να αναφέρω πως προθυμοποιήθηκαν τα κορίτσια να με τελειώσουν με στοματικό (πιο γρήγορα) αλλά είχε περάσει η ώρα και θα ήταν άσχημο να περιμένει ο επόμενος.
Αυτά λοιπόν και φυσικά εδώ να ευχαριστήσω το γραφείο Athens Diva για τα δώρα και φυσικά και τα κορίτσια που δέχτηκαν (επιφυλάσσομαι όπως είπα)
Να μη ξεχνάμε και το F.F.B.B. που χωρίς αυτό δεν θα μιλούσαμε τώρα.
https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=252423.msg8087419;topicseen#new

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 12, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Marcus77, rodriguez65 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2018
Σιγουρα κανουν αυτες οι 2 μαζι στο site δεν αναφαιρει κατι τετοιο ,παντως και οι 2 εχουν κολλαρες σκεφτομαι να τις παρω και εγω αλλα εχω φαει 2 φορες φολες αλλη ηταν στην φωτο και αλλη ηρθε
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1