Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442341
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο επιμενων τελικά... γαμα...μετά τα απίστευτα καλά λόγια όλων εδώ μέσα και χωρίς να σηκώνουν αντίρρηση μετά από μια δυο αποτυχημένες προσπάθειες σήμερα τα κατάφερα και βρέθηκα με την Έλενα. Λοιπόν να τα πούμε όπως είναι τα πράγματα. Εμφανησιακα εμφανώς και πάσχει. Προσοχή δε λέω ότι είναι άσχημη, αλλά όπως είπε και ο φίλος kaloeros στο νήμα του μαγαζιού ο χρόνος είναι σκληρός. Αυτό φαίνεται κυρίως στο πρόσωπο. Αλλά το χαμόγελο και η ευγένεια της σαφέστατα σε κάνουν να τα ξεχάσεις. Ωραία μακριά μαλλιά, σώμα σφιχτό και ωραίο, και κώλος για φάγωμα. Επιλογή λοιπόν της Έλενας και βουρ δωμάτιο για μπανάκι μέχρι να έρθει η κοπέλα. Με το που μπήκε στο δωμάτιο, αμέσως χειραψία, αγκαλιά και φιλί στόμα to know us better που λένε. Επέλεξα πρώτα μασαζακι να χαλαρώσω. Έχω να πω ότι αφιέρωσε πολύ χρόνο και με προσοχή σε όλο μου το κορμί. Ωραίες κινήσεις και πιέσεις, πότε ήταν αισθησιακό, πότε πιο σκληρό για να μπορέσει να με "λύσει". Χωρίς ίχνος βιασύνης, έδωσε τον καλύτερό της εαυτό.Πραγματική απόλαυση κάτι που σπάνια συμβαίνει. Σταδιακά το χέρι της άρχισε να τσουλαει όλως τυχαίως σε επικίνδυνα σημεία και ήδη ο σκληρός φίλος μου έδειχνε το δρόμο. Τρομερά φιλιά σε όλο μου το σώμα μέχρι που έφτασε στο σημείο ενδιαφέροντος. Το στοματικό της τι να λέμε τρομερό και φοβερό, με γλώσσα πάνω κάτω, δεξιά αριστερά, να με κοιτάει πρόστυχα, να γλείφει μπαλάκια να τον φτύνει. Συνεχείς προσπάθειες για deepthroat και να κάνει τον χαρακτηριστικό ήχο του πνιξίματος που τόσο με φτιάχνει. Αν την άφηνα θα εχυνα έτσι. Καπότα και εκείνη από πάνω για αρκετή ώρα με εμένα να χουφτωνω το κωλαρακι της και να την καρφώνω με δύναμη και εκείνη να αντιδράει τέλεια χωρίς υπερβολές ενώ τα φιλιά έδιναν και έπαιρναν και πραγματικά φαινόταν ότι η κατάσταση πάει για απογείωση. Επόμενη στάση στο πεζούλι του δωματίου με εκείνη στα 4 και εγώ να δίνω δυνατό Ρυθμό μέχρι το τέλος που δεν άργησε να έρθει στα κωλομερια της. Πραγματικά εκπληκτική επιλογή η Έλενα, που παραβλέποντας τα οποία εμφανισιακά μικρά μειονέκτηματα σε αποζημιώνει με το παραπάνω στο δωμάτιο. Συνδυάζει τέλεια το πρώτο(που είναι και το ζητούμενο σε αυτά τα μαγαζιά) και το δεύτερο μέρος και σου δημιουργεί την ανάγκη να την ξαναδείς. Κάτι που θα κάνω κ γω σε πρώτη ευκαιρία. Τη συστήνω πλέον και εγώ με κλειστά μάτια γιατί είναι μια κοπέλα που την ιδρώνει τη φανέλα και ότι άλλο(δεν) φοράειΓλώσσα
Ξανά ευχαριστώ τα παιδιά εδώ που με ενθάρρυναν να κάνω την απόπειρα!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
332
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Baby face, Kaloeros και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού