Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατάθεση στην πορνοστάρ της φυλής Anna Bell Peaks... εεεε την Βερόνικα εννοώMoney Mouth. Τη προηγούμενη φορά που την πήρα της είπα ότι μοιάζει με αυτήν και το θυμότανεMoney Mouth Χαρακτηριστικά δεν θα πω, γιατί τα είπα στην προηγούμενη κριτική μου, όπως και άλλοι συναγωνιστέςΚαπέλο. Το μόνο καινούργιο που παρατήρησα ήταν λίγες ραγάδες στα βυζόμπαλαMoney Mouth
Είσοδος της κοπέλας όπου με βλέπει να πλένω το εργαλείο μου και να μου λέει:
-i see that u do what u have to do, haha
-yeah
-i believe that u want without condom
-that's rightΝαι!Money Mouth
Όλα αυτά καθώς έπαιρνε στάση έτοιμη για όλα στο κρεβάτι και με προσκαλούσε.
Άρχισε μία πίπα αργή και αισθησιακή, ενώ την χούφτωνα τον κώλο.Ναι! Κάποια στιγμή σταμάτησα το χούφτωμα, σταματάει την πίπα και μου λέει "don't stop" και μου έβαλε το χέρι στο κωλομέρι της για συνεχίσω το χούφτωμα Ναι!
Της λέω για 69 και παίρνει θέση, γλύφωντας την μουνάρα της που ήταν λίγο ημερών αξύριστη. Την δάγκωσα καταλάθος και μου είπε ότι της αρέσει να την γλείφουνε αλλά όχι να την δαγκώνουνMoney Mouth
Λίγο πριν βάλει καπότα της λέω να κάνει και ισπανικό (αφού είναι στο πρόγραμμα) και να με κοιτάει καυλωτικά λέγωντάς μου:
-Do you like this?
-Yes your boobs have great fellingΝαι!
-Yes, do you like Anna Bell Peaks' boobs?
-XAAXAX yes
-Do you like Anna Bell Peaks?
-I like you moreΚουλ
-Cause i am real?
-Cause you are betterMoney Mouth
Εκεί ερχόμαστε πιο κοντά ανταλλάζοντας γλωσσόφιλαΈρωτας
-So, are u ready for anal?Money Mouth
-No, do you want to finish in my mouth?
-No...why?Χμμμ;ΘυμόςMoney Mouth
-πολύ μεγάλοMoney Mouth
-But, the previous time it was ok? I will be gentleMoney Mouth, i don't want to hurt youMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
-Yes, no one wants to hurts it's otherΜαλακία
Επέμενα τόσο, γιατί πήγα αποκλειστικά για τον κώλο τηςΚουλ. Αφού βάλει τζελ γυρνάει στα 4 ,πάω να μπω σιγα σιγα, μπαίνω ο μισός και αμέσως σφίγγει τα δόντια και μαγγώνει... κάνω μια-δυο πιστονιές και φαίνεται να πονάει πολύMoney Mouth, με σταματάει και μου λέει "it's too big for now, if i were in my house it would be great, but not now"Μαλακία Βάζει και άλλο τζελ. Ξαναμπαίνω ολόκληρος και κοπανάει μία το κρεβάτι και ξαναμαγγώνειMoney Mouth. Λέω εφέ θα είναι και αρχίζω πιστονιέςΚατσικογάμης, ενώ ταυτόχρονα χτυπάει η τσα2 στα 7-8 λεπτάΘυμός. Βλέπω ότι συνεχίζει να πονάει και επειδή δεν τελείωνα, γιατί δεν καύλωνα με την κατάσταση το βάζω στο μουνί της. Πάλι είχε σφίξει τα δόντια και έδειχνε να πονάειMoney Mouth. Την γυρίζω σε ιεραποστολικό όπου τα πράγματα είναι καλύτερα, αλλά δεν έχυναΚεφάλι σε τοίχο!. Βγάζω καπότα, σηκώνομαι όρθιος και αρχίζει το τρομπόνι (αφού πρώτα είπε να τελιώνουμε σε 1 λεπτό). Ήταν ωραία η πίπα με χάιδεμα μπαλακίων και τελίσα μέσα στην στοματική της κοιλότητα.
Αφού τα φτήνει, της λέω ότι την προηγούμενη φορά είχε ένα θέμα στην αρχή, αλλά μετά όλα κύλησαν ομαλά και αν φταίει κάτι άλλο. Μου είπε ότι δεν μπορεί να πάρει τέτοιο μέγεθος ακόμα (6 το απόγευμα) γιατί υπάρχουν και άλλοι πελάτεςΜαλακία. Της λέω ποια είναι η κατάλληλη ώρα και μου λέει μετά τις 10 επειδή θα έχει ξεκολιαστεί και δεν θα πονάει τόσοΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία Χαιρετηθήκαμε και έφυγε αφού έφυγε, έκλεισε το φως για να μην με δουν οι συναγωνιστέςΝτροπή
Με λίγα λόγια δεν το έκλαψα, ούτε το χάρηκα το 20άρι που έδωσα, γιατί δεν χάρηκα κώλο. Αν ήταν κάποια φόλα μπορεί να την πήγαινα γαμιώντας και να της έδινα το κώλο στο χέρι. Όμως, επειδή και η ίδια κατάλαβε ότι δεν βοήθησε να τελειώσω εντός χρονικού ορίου έκατσε πάνω από 10 λεπτά και προσπάθησε να μην φύγω άχυστος. Δεν ξέρω αν έχει τύχει και σε άλους αυτό που συνέβει σε μέναΧμμμ; Ακόμα, στην αρχή μπαίνει στο δωμάτιο με pse διάθεση, όμως το γυρνάει άνετα και σε gfe.
10 λόγω μετρό.
Καλά γαμήσιαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, mitsmitsa και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2018
πηγα χτες αλλα ηταν κλεισταΘυμός ειναι μονο καθημερινες?
14 Ιανουαρίου, 2018
χθες ήταν παρασκευήMoney Mouth, απλά ήταν κλειστά λόγω βροχής απ'ότι έμαθαΚαπέλο
17 Ιανουαρίου, 2018
Σορρυ ρε φίλε αλλά πήγε να σε ξεφορτωθει με μια πιπα και μας γράφεις τίτλο ξεκολιαστε την?
18 Ιανουαρίου, 2018
Ο τίτλος είναι προσβλητικός κι ας είναι πόρνη... Η κριτική καλή...
19 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξεκολιάστε την για να πηγαίνω στις 22:00 που θα είναι ξεχειλωμενη για να μην πονάει Money Mouth Μπορεί να είναι παραπλανητικος ο τίτλοςΧμμμ; αλλά τον εξηγώ στην κριτική Καπέλο
19 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάντα προσπαθώ να χρησιμοποιώ χιούμορ στην κριτική και όχι να προσβαλλω. Βασικά μου το είπε η ίδια ότι στις 22:00 θα είναι ξεκωλιασμενη, οπότε δε νομίζω να προσεβαλλα καμία Χμμμ;Money MouthΚαπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6