Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ορμώμενος απο τις φωτογραφίες της και μια σχετικη ανομβρια 3 εβδομαδων (κοινως αγαμια) πηρα τον δρομο τον κακο ξανα στης αμαρτιας το στρατι...
Εχω κοζερει λοιπον την μανταμ και έχοντας γνωσην του ατοπηματος στελνω μηνυματακι. Το γραφείο εξυπηρετικότατο και το ραντεβου κανονιστηκε με συνοπτικες διαδικασιες και σε ωρα βολική.
Κατεβηκα λοιπον λαγνος και αρωματισμενος και περιμενα υπομονετικα καθοτι το ραντεβου καθυσερησε μισαωρο και η λιμπιντος ασυγκρατητη ...ετσι μολις την ειδα να στεκεται στη πορτα με το κοντο μαλλι και το καθωσπρεπει ντυσιμο ημουν ανυπόμονος να ξετυλιχθει απο τα παλτα για να διακρινω σιλουετα...

Το κοριτσι δεν ειναι κανενα κοριτσακι αλλα ουτε και καμμια τραβηγμενη κωλογρια...μια χαρα στεκει εκει γυρω στα -αντα (πρωτα δευτερα λιγη σημασια εχει) ...με ενα μποι γυρω στο 1,70, σιλουετα σπαθατη βυζι 4αρι φυσικο ,το μονο που μπορω να πω με χαλασε ηταν η ελλειψη κουρμπας στον κωλο αφου το οτι ηταν της ρυθμικης γυμναστικης στα νιατα της ηταν εμφανες τοσο απο τις ανοιχτες πλατες οσο και απο τους γλουτιαίους μυς που διαγραφονταν ...

Το οτι πλακωθηκε στα τζελ με το που ηρθε απο πανω μου το παρεβλεψα αφου το εκανε για να μπορω να την "παίζω" με το χερι με άνεση...Αυτο που πηγε να με ξενερωσει ηταν οτι μου διεκοψε την πιπα για να μου ζητησει το "δωρακι της" αλλα οι 3 βδομαδες αποχης της συγχωρεσαν ΚΑΙ αυτο το ατοπημα...
Μολις επεσαν τα μπικικινια ηταν σα να φωτησε το προσωπο της ...με πλακωσε στα γλωσσοφιλα και τις πιπες κανοντας κοπο να την ξεκολλησω για να την ανεβασω απο πανω μου....
Εκει η μανταμ πραγματι εδωσε ρεσιταλ χτυπηματος σε ψηλους ρυθμους και με φωνες δυνατες στο δωματιο μετρησα τουλαχιστον εναν αληθινο οργασμο...
Δυο στασεις παρακατω κατεβηκα και πηγα να πλυθω οποτε δεν μπορω να πω και πολλα για την διαδρομη παρακάτω αφου δεν την ειδα...για οσο πηγα περασα πολυ καλα. Η κοπελα το δουλευει το μεροκαματο δεν κλεβει σε καμια περιπτωση και αν ηταν λιγο πιο πετιτ θα καθομουν κι αλλο...
Βγαινοντας απο το μπανιο με περιμενε για την συνεχεια αλλα οπως σας μοιραστηκα τις σκεψεις μου δεν ημουνα για παραπανω. Λιγο πριν ξεπαρκαρω την ξαναδα στην εισοδο του μοτελ και για αλλη μια φορα διαπιστωσα πως προκειται για μια πολυ καθως πρεπει παρουσια που σιγουρα δεν περναει απαρατηρητη στον δρομο...

Προτεινεται τοσο για πιτσιρικαδες που ψαχνουν την μιλφαρα οσο και σε ...νταρηδες που θελουν μια "κυρια" για να την περπατησουν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 12, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.814
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, thesaint και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2018
χείλια σιλικονάτα ... τι ξενέρωμα Κεφάλι σε τοίχο!
13 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Υαλουρονικο λεγεται αγαπητε και δεν ειναι υπερβολικο οπως στις φωτο... απλα στην αισθηση του φιλιου δεν εχει ελαστικοτητα δεν ειναι και τοσο τραγικο. Θα προτιμουσα βεβαια να εχει φουσκωσει λιγο και τα στηθος γιατι ναι μεν φυσικο αλλα οχι και στητο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2