Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα.Πηγα στο αριστερό μπουρδέλο του 45 και σε αυτό που είναι στο βάθος όπως διασχίζεις τον διάδρομο όχι σε αυτό που είναι δεξιά.Παρουσιαστηκε η Ναταλία μια ξανθιά κοπέλα γύρω στα 30 την έκανα μάλλον από Ρωσία όπως την έκοψα.Πληρωσα και μπήκα.Μετα από 5 λεπτά μπήκε στο δωμάτιο ανέκφραστη και μου ευχήθηκε καλή χρονιά αφού της ευχήθηκα πρώτος και μου λέει ξάπλωσε.Λεω δεν αρχίσαμε καλά.Μετα με ρώτησε αν θέλω πίπα με η χωρίς προφυλακτικό και ειπα με προφυλακτικό.Η πίπα της ήταν μονότονη και δεν είχε καθόλου ρυθμό καθώς κάθε 3 και λίγο σαι λίγο σταματαγε έπαιρνε ανάσα και ξανά πάλι συνέχεια η ίδια ιστορία και αρχιδια δεν γλύφει.Επειτα της λέω γυρνά ιεραποστολικά αφού γύρισε δεν ένιωθα σχεδόν τίποτα από το τζελ και όπως είναι φυσικό ο πουτσος μου έβγαινε έξω και το προφυλακτικό τίγκα στο τζελ.Μετα της λέω παιξτον μου και το κάνε και έχυσα αλλά τι να το κάνεις κρίμα η εμφάνιση γιατί είναι καλή αλλά μόνο στην εμφάνιση στα άλλα όχι τουλάχιστον αυτό ισχύει για μένα δεν ξέρω για άλλους που θα πάνε ή έχουν ήδη πάει πάντως από μένα άκυρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pipinokinigos28, jimadams71, statusorama και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2018
αλλη μια κριτικη απογοητευμενου!!!!
B
buderus
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και δικαιολογημένα
review reaction 1 pipinokinigos28
18 Ιανουαρίου, 2022
ειναι 45 αρα απλα τη βηθα το μικροκαμομενοτης εμφανισης της ......
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3