Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινη επισκεψη προχτες στη Φωτεινη τη νταρντανα, όχι την λεπτη. Επειδή ειχα πολύ καιρο να την παρω, ειπα να την επισκευτω για να τσεκαρω πιθανες αλλαγες στο πρόγραμμα της. Εμφανησιακα δεν είναι κατι το ιδιαιτερο, μετρια στο προσωπο, σωμα με πιασιματακια, καστανο μαλι, μετριο στηθος. Τα προκαταρκτικα της περιελαμβαναν ελαφρια γλωσσοφιλα, φιλια σε λαιμο και στηθος, και γενικα ηταν αρκετα θερμα, αλλα όχι όπως της Φωτεινης της λεπτης. ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Στη συνεχεια περασε στο κυριως πιατο που ηταν το ακα τσιμπουκι. Δε βρηκα διαφορες σε σχεση με την προηγουμενη φορα που την ειχα δοκιμασει. Ηταν αρκετα καλο, με μετριο όμως αποτέλεσμα στο deepthroat, καλο καραμελωμα στις μπαλλες, και γενικα καλο αποτέλεσμα, χωρις όμως να είναι κατι το εξαιρετικο.
Αφου απεκτησα καλη στυση, μου περασε την καποτα και το καναμε ιεραποστολικα. Η συμμετοχη της ηταν μετρια, και ενώ προσπαθουσε να βγαλει παθος, το εκανε με λαθος και πολύ ψευτικο τροπο. Money MouthMoney Mouth Ενώ την πιστονιαζα, μου ερχοταν στο μυαλο η Φωτεινη η λεπτη και η αντιστοιχη λαβα που εβγαζε στο κρεβατι, και ξενερωσα. Υπο το φοβο να χασω και τη στυση μου, βγηκα από μεσα της, εβγαλα την καποτα και της τον εδωσα στο στομα για να μου τον αρμεξει. Εδώ δεν εχω παραπονο, μου τον στραγγιξε εντελως, τα εφτυσε στο νιπτυρα, με αποχαιρετησε ευγενικα και εφυγε Καπέλο
Συνοπτικα, οι εντυπώσεις ηταν μετριες. Προσπαθει να βγαλει παθος με πολύ ψευτικο τροπο, κι ενώ θελει να ευχαριστησει τον πελατη, η συμπεριφορα της είναι σχεδόν τυπικη. Ειδικα στο σεξ δεν πλησιαζει στο ελαχιστο την άλλη Φωτεινη, ενώ και στο τσιμπουκι δεν είναι κατι το εξαιρετικο ΕμμμμΕμμμμ Της εδωσα λοιπον κι άλλη ευκαιρια, αλλα σχεδόν με απογοητευσε, οποτε δεν θα την ξαναπροτιμησω Money MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2018
φιλε μπρουτζερια εκανες καθολου γλυφομουνι; σε πολλες κριτικες σας διαβαζω για γλυφομουνι. Απορω πως μερικοι προλαβαινουν να ξεντυθουν, φιλησουν, γλυφομουνιασουν,πιπωθουν, γαμησουν, χυσουν και ντυθουν τοσο γρηγορα!!!!!! χαλαρωση σου λεει μετα!!!!
B
buderus
12 Ιανουαρίου, 2018
είναι αυτή που είναι τσατσά το απόγευμα στο ίδιο μαγαζί?
14 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι συναγωνιστη, ποτε δεν κανω γλειφομουνι σε καμια κορασιδα. Ειδικα σε αυτό τον οικο, υπαρχει πιεση χρονου, οποτε δεν προλαβαίνεις με τιποταΓλώσσα
14 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι, καποιες φορες είναι και τσατσα τα απογευματα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4