Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642079
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα σήμερα το απόγευμα από το παραπάνω ίδρυμα...Παρόλο που ο καιρός ήταν βροχερός το κατάστημα είχε κίνηση...Η καινούργια πλέον υπηρεσία με καλοσώρισε και με τοποθέτησε στο δεύτερο σαλόνι του ιδρύματος μίας και ήταν άλλος συναγωνιστής στο άλλο...
Στα του ρόστερ όπως ανέφερα και στο φόρουμ ήταν η Λέιλα,η Βίκυ,Τζέσικα,η Εύα και η Αγάπη την οποία επέλεξα για τα ενδότερα....

Η Αγάπη για όσους δεν την γνωρίζουν είναι μία γυναίκα με έκφυλο πρόσωπο,κοντό ξανθό μαλλί a la garcon,λευκή επιδερμίδα με αρκετά τατουάζ και όμορφες αναλογίες σώματος...Είναι πάρα πολύ σέξυ και το δείχνει στο σαλονάρισμα της....Μάλιστα σήμερα φορούσε ροζ εσώρουχα ασορτί με τα ψηλοτάκουνα που είχε από κάτω και η ρόμπα της ήταν ξεκούμπωτη στο μπούστο της με αποτέλεσμα να γίνεται αρκετά ελκυστική!
Πέρασα αμέσως στο δωμάτιο μίας και είχα "επηρεαστεί" από τα θετικά σχόλια που γίνονται τις τελευταίες ημέρες στο φόρουμ για την Αγάπη...
Με συνόδεψε στο δωμάτιο και όπως πηγαίναμε μαζί χέρι χέρι κλείσαμε ελαφρά την πόρτα και δώσαμε ένα γλωσσόφιλο έτσι για γνωριμία....Μου ετοίμασε το χώρο για να κάνω ένα ντουζάκι και αποχώρησε από το δωμάτιο για να φρεσκαριστεί και εκείνη...

Αφού έκανα ένα ντουζάκι ξάπλωσα στο κρεβάτι που διαθέτει το δωμάτιο για να την περιμένω....
Ήρθε μετά από λίγα λεπτά για να ξεκινήσουμε...
Αφού "παίξαμε' για λίγο στα όρθια με τριψίματα και φιλιά ξάπλωσα για να μου προσφέρει μασάζ....Κάνει πάρα πολύ καλό μασάζ,άλλωστε έχει αναφερθεί κι από άλλους "συναγωνιστές" πως έιναι πάρα πολύ καλή στο μασάζ και το κατέχει.Έτσι διέκρινα κι εγώ παρόλο που ποτέ δεν επιλέγω δυνατό μασάζ καθώς δεν είμαι λάτρης...Όμως σαν σωστή επαγγελματίας που είναι:Με ρώτησε αν θέλω χαλαρωτικό ή δυνατό....Μόλις της ανέφερα πως προτιμώ χαλαρωτικό ξεκίνησε από την πλάτη,τα χέρια στη συνέχεια,τα πόδια,τον αυχένα και προς το τέλος έβαλε αρκετή ποσότητα λαδιού και ξεκίνησε ένα άκρως ερεθιστικό body to body...!
Ήμουν πλέον "έτοιμος" για να ξεκινήσουμε το δεύτερο πρόγραμμα μας....

Έτσι λοιπόν γύρισα ανάσκελα για να αρχίσουμε....Πλησίασε την ευαίσθητη περιοχή και ξεκίνησε πρώτα καραμελώνοντας τα @@@@κια για λίγα λεπτά....
Στη συνέχεια ένα πολύ καλό στοματικό ξεκίνησε από μέρους της με αρκετή περιποίηση στη γύρω περιοχή αλλά και σωστές κινήσεις της γλώσσας...!Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Πρώτη στάση με την Αγάπη να στήνεται στο μασαζοκρέβατο για ιεραποστολικό!Στη συνέχεια μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι όπου στήθηκε στα τέσσερα άψογα!Λίγο σφυροκόπημα έτσι πισωκολλητά και μετά "πήρε" την κατάσταση στα χέρια της,δίνοντας εκείνη το ρυθμό...Έτσι λοιπόν ανέβηκε από πάνω και ανέβασε λίγο τους ρυθμούς,στη συνέχεια γύρισε στα πλάγια για λίγο όπου μας βρήκε το τέλος δίχως να αντέξω στο "πρόγραμμα" της Αγάπης που είχε αρκετή συνέχεια όπως μου αποκάλυψε....
Σε όλη τη διάρκεια του σεξ η συμμετοχή της ήταν σε πολύ καλά επίπεδα με έκφυλες ματιές και αναστεναγμούς ευχαρίστησης.
Αφού "μαζευτήκαμε" όπως όπως με σκούπισε από τα λάδια που είχαν απομείνει στο σώμα μου,και όπως ντυνόμουν μιλούσαμε για διάφορα θέματα.
Εκεί βέβαια που επικεντρώθηκε ήταν που όπως σας είπα μου ανέφερε πως παίρνει πρωτοβουλίες στο σεξ και οι στάσεις που κάνει είναι αρκετές και θέλει τον παρτενέρ "έτοιμο" οπότε πριν πάτε να έχετε προετοιμαστεί καταλλήλως καθώς είναι έτοιμη για δυνατές καταστάσεις....!
Συμπερασματικά η Αγάπη επιβεβαίωσε τα θετικά σχόλια που αναφέρονται γι αυτήν καθώς είναι πολύ καλή επαγγελματίας.Κατέχει και το κομμάτι του μασάζ αλλά και το δεύτερο μέρος!

Αυτά για την γνωριμία μου και την εμπειρία μου με την Αγάπη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού