Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματινη στοχευμενη επισκεψη στον οικο,με σκοπο να περασω με την συγκεκριμενη κορασιδα αφου ειχε τσεκαριστει πριν απο καιρο, με το ονομα Ευα.Ανεβαινοντας τα ξυλινα σκαλοπατια συνοδεια τριγμων,αναρωτιομουν αν θα ηταν στο ποστο της η' οχι. Αφου χτυπησα το κουδουνι και εγινε το σχετικο φεις κοντρολ,μια ξανθια μεσηλικη κυρια σλαβικης καταγωγης με υποδεχτηκε ενθερμα και με οδηγησε στο σαλονι.Ταυτοχρονα και με αερα πασαρελας βγηκε ημιγυμνη η κοπελα' κουνιστη,λυγερη, κλεινοντας μου τσαχπινικα το ματι, γεματο υποσχεσεις. Αυτη ειναι σκεφτηκα. Ξανθια,με ανοιχτοχρωμα ματια,αδυνατη, μετριου αναστηματος,με πεπονοειδη σιλικον βαλλευ,και τεραστιες θηλες σαν κηλιδες.Διαθετει εντονη θηλυκοτητα, με καμπυλες,αλλα μεχρι εκει. Τα χαρακτηριστικα της θα τα τοποθετουσα καπου αναμεσα σε αλβανια και ελλαδα,ασχετα αν η ιδια γνωριζει και αλλες ξενες γλωσσες.Το στυλακι της θυμιζει την α.δαμουλακη. Στο ηχητικο διαφημιστικο σποτ της υπηρεσιας ανακοινωθηκαν τα παντα ολα,με φουλ του κωλου.Διχως 2ρη σκεψη πονταρα μια μπλε μαρκα στην μουνομπανκ και προχωρησα στα ενδοτερα.Στουντιακο ατμοσφαιρικο δωματιο πεντακαθαριδης,με μπλακ λαιτ και ντουζιερα.Δεν εχασα την ευκαιρια, ετσι εκανα ενα φρεσκαριστικο ντουζακι περιμενοντας την Ευα. Αφου μπηκε γυμνη στο δωματιο μονο με τα κοκκινα πορνοτακουνα της ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε τις τυπικες ερωτησουλες.Τις προπερασα εντεχνως και συνεχισαμε σε σταση 69 για να γνωριστουμε καλυτερα.Στο πνευστο ακαπελα,δεν ειναι προτεινομενη για ταλεντ σοου. Το νινι της ειναι φλατ τριζατο και στενο,αντεχει στο ηπιο σφυροκοπημα.Ακολουθησαν διαφορες στασεις αλλα ελειπε το παθος.Στημενη στα 4, η σταση του κορμιου της ηταν εικονα βγαλμενη απο πορνοταινια και την συμπληρωναν τα τατουαζ της και τα γαμψα νυχια της.Η ροδοκοκκινη χοανη της δε, (αρκετα δουλεμενη) ηταν σαν να μου μιλουσε και να με καλει μεσα της. Ετσι εβαλα μια γερη δοση απο πασπαλιψατερ τζελ στο πιστονι μου,και αρχισαν οι βραδεις καυσεις της πισω κινησης.Ομως δεν με αφησε να ανεβασω στροφες' με ειχε στο ρελαντι, συμφωνα με οδηγιες της.Παρολαυτα τα ψιλοραπισματακια της αρεσαν.Το τελος ηρθε μηχανικα αχρωμα και αοσμα περιλουζοντας με αλλεπαλληλες ριψεις υγρου πυρ τους γλουτους της, αφου πρωτιστως ειχα αφαιρεσει το ελαστικο κρανος. Αποχαιρετησε με ενα πλατυ χαμογελο και χαθηκε στο επομενο δωματιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Eύα
dCorso
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
6.847
Πόντοι:
3.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MrSmith, Νίο, kostas8000 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2018
με λιγα λογια αγγαρεια!!!!!
B
buderus
13 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπως ετσι τυπε.. Εναλλακτικα θα μπορουσαμε
να πουμε, Ευα σε passion ανεβα..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2