Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δε θα κουράσω με εμφάνιση της κοπέλας κλπ κλπ... Τα έχουν γράψει αναλυτικά οι προηγούμενοι...

Η κοπέλα είναι βγαλμένη από τσόντα ότι και να λέμε.... Η συμπεριφορά της επίσης....
Οι... αγαπούλιδες με glf διαθέσεις μην ανέβουν καν τα σκαλιά....

Τα τσιμπουκόχειλα, τα γυαλιά της κοπέλας, το σώμα με τα τατου αλλά κυρίως το νάζι και η συμπεριφορά ξεκάθαρα θυμίζουν αμερικάνικη τσόντα υπερπαραγωγή....

αφού μπήκα με χάλασε που περίμενα πολύ ώρα.... τουλάχιστον 20-30 λεπτά....

και επειδή είχε και πολλούς πελάτες ήταν λίγο τσακ μπαμ η φάση αλλά χαλάλι....

μπαίνει, μου τουρλώνει κωλί, μου ζητάει να βγάλω βρακί (επίτηδες το φορούσα για να μου το βγάλει εκείνη έτσι στην τρέλα μου την είχε βαρέσει) περιμένοντας μπας και μου πλύνει την πούτσα επειδή έτσι είχα διαβάσει αλλά τελικά αφού με ρώτησε για καπότα ή όχι και της είπα να βάλει δεν μου την έπλυνε... προφανώς μόνο στην ακάποτη το κάνει....

προκατακτικά δεν.... σκύβει σαν πορνοσταρ, περνάει καπότα σε ντεμί πούτσο και ξεκινάει κλαρίνο.... δίπλα στον καθρέφτη... με κοιτάγματα τσόντας.... και σκύψιμο σα να "κατουράει" σε τούρκικη τουαλέτα... της λέω πως θέλω να δω την κωλάρα της και συνεχίζει στρίβοντας για την βλέπω από τον καθρέφτη καλύτερα..

μου λέει... "θες να δεις την κωλάρα μου ή και να την γαμήσεις??".... ε αυτό ήταν.... ξαπλώνω, και μου τον βάζει έτσι όρθια (με πλάτυ προς τα εμένα) στον κώλο.... μετά από λίγες πουτσιές με ξαπλώνει πιο πίσω και έρχεται με τη μούρη της προς τα εμένα, ανεβαίνει από πάνω και πάει να μου τον βάλει στον κώλο της... έτοιμος για χύσιμο την σταματάω και την βάζω όρθια στον τοίχο, της τον καρφώνο πάλι 2-3 και γεια σας....

που να αντέξεις ο άμοιρος....

με το που βγαίνει η πούτσα, με χαιρετάει και τσουπ φεύγει... αφού έτσι κιαλλιώς τσιτσίδι μπήκε τσιτσιδι βγήκε για τον επόμενο...

να σημειώσω εδώ πως με ρώτησε αν έχω ξαναπάει εκεί με την... αδελφή της λέει τη Νίκη.... της λέω όχι... πρώτη φορά με σένα ....

και κάτι άλλο που κάπως μου έκανε κακή εντύπωση.... όπως την γαμούσα από κώλο.... βγαίνει κάποια στιγμή, μου ξαναπαίρνει πίπα (με την ίδια καπότα) και συνεχίζει κώλο πάλι.... ε όσο ναναι... σε αυτούς που... τους αρέσουν τα γλωσσόφιλα... είναι "κάπως".... όσο και καθαρή κωλοτρυπίδα και να έχει..

θα ξαναπάω εννοείται... θα την βάλω να μου πλύνει και τον πούτσο την άλλη φορά έτσι για το παλμαρέ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, mitsmitsa, Amonamarth και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2018
ας πανε τωρα οι γλωσσοφιλακηδες να της πλυνουν το στομα!!!!!!
B
buderus
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1