Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η αγαμια σ'αυτη την πολη μας εχει κανει να ψαχνουμε παντου και να πεταμε τα λεφτα μας απο δω και απο κει!!!
Τα μπουρδελα εχουν μεινει με τις ιδιες κοπελες εδω και 2-3 χρονια,τα λοκαλ πουτανακια ζητανε 100ε Μαλακία και κατι σελεμπριτυ ζητανε 400ε Κεφάλι σε τοίχο! το Μαρκιζ βγαζει συνεχεια πουτανακια αλλα ο κυκλος ειναι κλειστος!!!
Αποφασισα να παω στην κοπελα για την πολυ ωραια αντιθεση που κανουν τα γαλαζια ματια της με το πορτοκαλοκοκκινο μαλλι αλλα και για την υπηρεσια deepthroat που το γραφειο πρωτη φορα εγραψε στις παρεχομενες απο τις κοπελες υπηρεσιες.
Ανοιγει η πορτα και η κοπελα ειναι απο πισω,πρωτο φαουλ,δεν ηρθα για να παιξουμε κρυφτο(πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω ποιος τους τα εχει μαθει αυτα,ετσι καλωσοριζουν καποιον στο σπιτι τους?) Χμμμ;
Μπαινω μεσα,λεω ειναι αργα,το φαγαμε το ακυρο,μπες και παρακαλα να σου βγει σε καλο Money Mouth
Η πορτα κλεινει και γυρναω το κεφαλι μου Εμμμμ δευτερο φαουλ,ειναι με το μπουρνουζι και τις παντοφλες του ξενοδοχειου Θυμός λεω τι σκατα γινεται εδω,το γραφειο ζηταει 140ε γι'αυτο το θεαμα? Μαλακία
Μου λεει πανε για μπανιο,λεω μολις εκανα,το σπιτι μου απο το Καψης ειναι 5 λεπτα,της λεω θελεις να κανεις εσυ η εισαι ετοιμη,μου λεει ειμαι ετοιμη και ξεκιναμε τα φιλια!!!
Τουλαχιστον στο φιλι το 'χει και βαζει σωστα τη γλωσσα της αλλα κλεινει τα ματια της για να το απολαυσει οπως μου ειπε,αμαν μας αγαπησαν Ντροπή
Πεταω το μπουρνουζι και βλεπω ενα σετ πρασινα εσωρουχα που τονιζουν τα μεγαλα βυζια της,αλλα ο νομος της βαρυτητας ειναι μπαγασας και κερδιζει παντα!!!
Νερουλα στην αφη και κρεμαστα πλεον Money Mouth
Ξεκιναει για πιπα οπου κανει αρκετα παιχνιδια με τη γλωσσα αλλα το χερι ειναι στον στανταρ εξοπλισμο και θελει να σε τελειωσει ετσι,γιατι δευτερη φορα στην ωρα για να κανεις η θα πρεπει να εισαι 18 χρονων που δεν εχουν λεφτα για κολγκερλ η θα πρεπει να εχεις χαπακωθει!!!
Τελικα εμενα δεν με καταφερε με τη μετρια πιπα της που δεν ειχε deepthroat!!! Θυμός
Της ειπα να την γλυψω αλλα μου απαντησε οτι της αρεσει περισσοτερο το γαμησι παρα η γλωσσα μου(εγω πιστευω οτι ηταν αμπανιαριστη και το ειπε αυτο) Λύπη
Μου φορεσε το προφυλακτικο και εβαλε ενα τονο τζελ,πραγματικα ενα τονο!!!
Αφου φαγαμε και το τζελ,πλεον αερογαμουσαμε,οποτε ηταν σιγουρο οτι θα δωσουμε ενα μπαλακι και μετα θα εχει κουβεντα,οπως και εγινε..
Μου ειπε να τη χυσω στο σωμα και οχι στο στομα,αμα ειναι να κανετε κατι με το ζορι ρε κοριτσια,μην το κανετε!!!
Σε γενικες γραμμες ειναι ενα ευχαριστο κοριτσακι απο την Ουκρανια,οπως και τα περισσοτερα που ερχονται στην πολη(ακους Μαλλια,δεν ειναι απο τη Μοσχα Μεγάλο χαμόγελο)αλλα εχει παραπανω κιλα απο τα 52 που γραφει το γραφειο στην αγγελια της και φυσικα τα 140ε ειναι υπερβολικα για τις μερες που ζουμε αλλα και για το τελικο προιον που συνανταμε!!! Καπέλο
Η σωστη τιμη θα επρεπε να ειναι 70-80ε οποτε το γραφειο ας κοιταξει λιγο καλυτερα τις απαιτησεις μας και ας προσαρμοσει τις τιμες του στην εποχη που ζουμε!!! Σπασίκλας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.146
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, nik1410 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2018
Σύντροφε με έχεις μπερδέψει. Επειδή σε διαβάζω, βλέπω ότι σε παλιότερη κριτική σου (28/3/2017) για μια Μαρία3, αναφέρεις ότι ότι έκανες 2 φορές μαζί της, με πολύ δυνατή πίπα ,cim, κλπ, και, στο τέλος, λες ότι μια τιμή στα 70-80 θα ήταν πιο λογική. Για την μπουμπού εδώ, που δεν τα έκανε αυτά (ούτε 2η φορά, ούτε cim), πάλι λες 70-80. Με αυτά που (δεν) προσφέρει η κοπέλα, 40 ευρώ, και πολλά είναι.
ΥΓ. Ούτε 18 χρονών είμαι, ούτε ποτέ έχω χαπακωθεί, αλλά στην 1 ώρα τελειώνω άνετα 2 φορές. Αν εσύ (που από τα γραφόμενά σου καταλαβαίνω ότι πρέπει να είσαι 10-15 χρόνια μικρότερος από εμένα), δεν μπορείς, καλύτερα να το κοιτάξεις.
TG
The Godfather
11 Ιανουαρίου, 2018
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜατάκιΜατάκιΜατάκι Με γλύτωσες σήμερα ετοιμαζόμουν να πάω να της κάνω κατάθεση !!!!!!!!!!!!!!! Με έσωσες Ναι!Ναι!Ναι!
11 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πραγματικα δεν ξερω αν ειναι προβλημα για να παω σε κανενα γιατρο,αλλα με οσους το εχω συζητησει μου λενε τα ιδια(δλδ οτι και αυτοι στην ωρα κανουν μια φορα)οταν ειχα γκομενα καναμε κανονικα 2 στην ωρα αλλα και 3 στο διωρο,φυσικα με τη γκομενα ειναι χιλιες φορες διαφορετικο και ποιο δυνατο,τι να σε πω ρε παιχτη,ειναι και αμα το χει η κοπελα Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3