Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και γνωστή στους περισσότερους,η Κατερίνα η Σέρβα είναι μια αεράτη ξανθιά μιλφ ψηλή και με πιασίματα που είναι του γούστου μου.
Δεν την είχα στο μυαλό μου αλλά τριγυρίζοντας στην Αλκιβιάδου την πέτυχα,την ξαναθυμήθηκα και την προτίμησα!
Φορώντας ένα στενό μικροσκοπικό φορεματάκι μπήκε ορεξάτη στο δωμάτιο.
Βαθιά γλωσσόφιλα,δακτυλιάσματα,κωλοχάστουκα ενώ της είχα μισοσηκώσει το φόρεμα ήταν η εισαγωγή μέχρι που ήρθε στα γρήγορα η...ανόρθωση.
Ξαφνικά πέφτει στα πόδια μου και τον βάζει μέσα στο στόμα της!
Υγρή βαθιά πορνοσταρική πίπα με φτυσίματα και χτυπήματα στη γλώσσα και στο στόμα της!
Καυλωτικά κοιτάγματα εκείνη την ώρα που πνίγονταν,δεν δυσανασχέτησε καθόλου ακόμη κι όταν την ζόριζα πατώντας της το κεφάλι.
Ωραία η θέα του τουρλωμένου κώλου της στον καθρέφτη έτσι όπως μου είχε στηθεί!
Λίγο αν με συνέχιζε στον ίδιο ρυθμό θα με τελείωνε οπότε αποφάσισα να αναλάβω δράση.
Την σήκωσα και ανεβάζοντας της το φόρεμα την έστησα στα τέσσερα.
Έβαλα μόνος μου το προφυλακτικό και άρχισα να μπαίνω μέσα της όλο και πιο δυνατά.
Απίθανο στήσιμο,χορταστικά κωλοχάστουκα με την Κατερίνα να μουγκρίζει καυλωτικά ζητώντας πιο δυνατά ενώ γυρνούσε προς τα πίσω ψάχνοντας γλωσσόφιλα και δαγκώματα.
Νοιώθοντας να μην αντέχω άλλο πετάω το προφυλακτικό,την γυρνάω και την φέρνω γονατιστή μπροστά μου.
Αρχίζει πάλι μια βαθιά και λυσασμένη πίπα ώσπου την κατάλληλη στιγμή τον βγάζω απ'το στόμα της και αρχίζω να τη λούζω στο στήθος της.
Καθάρισμα,πλύσιμο,λίγη κουβέντα,το φορεματάκι της ξανά στη θέση του και έξοδος για το σαλόνι.
Σταθερή αξία λοιπόν η Κατερίνα,είναι από εκείνα τα μιλφ που συνδυάζουν εμφάνιση και εμπειρία προσφέροντας πολύ καλές πορνοσταρικού επιπέδου υπηρεσίες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
N8
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, makhswrx, Amonamarth και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2018
σερβα ειναι αυτη φιλε;;;;;
B
buderus
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1