Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα γραψω και εγω την αποψη μου για την κοπελα γιατι διαβαζοντας την κριτικη του συναγωνιστη δεν συναντησα αυτο που περιμενα. Συμφωνω με ολα οσα αναφερονται στην προηγουμενη κριτικη εκτος απο το σημειο που λεει οτι δεν υπαρχει ουτε υποψια οτι ειναι χοντρη. Ε χοντρη δεν τη λες αλλα υποψιες υπαρχουν. Μια υποψια στην κοιλια που ειναι αρκετα χαλαρη και αλλη μια υποψια στον κωλο. Φαινεται οτι η κοπελα μενει στα κιλα αυτα με μεγαλη προσπαθεια. Αυτο ηθελα να προσθεσω για να ξερει οποιος παει τι θα δει. Κατα τ αλλα ηταν και για μενα μια επιτυχημενη συναντηση αφου η κοπελα εχει πολυ καλη συμμετοχη και σοσιαλ. Δηλωνει πατριωτισα Ουκρανη δινει αιμα εθελοντικα στον ερυθρο σταυρο. Με εβαλε ομως σε αμφιβολιες το γεγονος οτι προσεχει τη διατροφη της και δεν πινει αλκοολ για να μπορει να δινει αιμα και τα ακαποτα τσιμπουκια πανε συννεφο. Τελοσπαντων παραμυθι ή οχι η κοπελα ειναι συμπαθης και γουσταρει αυτο που κανει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, blizardeye, alladalla και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2018
Οι ουκρανίδες είναι απίστευτες γυναίκες. Το 90% των ουκρανίδων που έχω γνωρίσει είναι ονειρικά μουνάρες. Όπως έλεγαν οι beatles, και με το δίκιο τους δηλαδή, "the Ukraine girls really knock me out and leave the west behind"
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1