Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπαίνοντας στο διάδρομο είδα μια γάτα να τρέχει γρήγορα μπροστά στα πόδια μου. Σκέφτηκα αν σε πιάσει κανένας Μουσουλμάνος θα γίνεις εκλεκτό μεζεδάκι με την πείνα που πέφτει. Το επανομαζόμενο γατόσπιτο λοιπόν, συνήθως έχει ''κοπέλες'' κατηγορίας βαρέων βαρών ή γριές ( ή πιο πιθανό και τα 2 ). Η τσατσά μου παρουσίασε τη Νίκα που έκανε και ακάποτο στοματικό και την Αντριάνα που έκανε απλό με 69. Διάλεξα την δεύτερη και θα σας πω γιατί.
Πριν 2-3 εβδομάδες είχα μπει μέσα ενώ στόλιζαν για τα Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά και η τσατσά μου λέει : Πήγαινε να τη δεις, έχουμε την Αντριάνα είναι στο δωμάτιο και στολίζει τον καθρέφτη. Μπήκα λοιπόν και την είδα με πλάτη γυριστή και ένα ωραίο κώλο που φόραγε μαύρο στρινγκ. Μου είπε '' έλα μωρό μου έτοιμη είμαι '' αλλά είχα πάει με άλλη πριν 10 λεπτά και δεν είχα όρεξη. Τις επόμενες ημέρες όμως το σκεφτόμουν τι ωραία που θα ήταν να έμπαινα έτσι στο δωμάτιο και να της τον έχωνα χωρίς λάτεξ και μαλακίες ενώ αυτή συνέχιζε και στόλιζε το μέρος. Τζίφος όμως, η φαντασίωση από την πραγματικότητα απέχει...

Η Αντριάνα είναι υπέρβαρη ( αλλά όχι αντιαισθητικά χοντρή, πολλοι εδώ μέσα θα λέγανε πως έχει απλά ψωμάκια ), με αρκετά λευκό σώμα, ξανθό μαλλί και μεσαίο ύψος. Κατάγεται από τη Ρουμανία και τα ελληνικά της είναι καλά. Ηλικιακά είναι σχετικά μικρή.
Μπήκε και μου είπε να ξαπλώσω και μου πέρασε καπότα σε πεσμένο πούτσο ( έλεος ) , μου έδωσε πεταχτά φιλιά στο στήθος μου και κατέβηκε να μου πάρει πίπα. Δεν ήταν τόσο άσχημο το γλείψιμο της αλλά το προφυλακτικό με έκανε να χάσω την βελούδινη υφή της γλώσσας της. Της είπα πως θέλω να τη γλείψω και εγώ αλλά πρόβαλε σαν δικαιολογια πως περιμένει αυτές τις ημέρες περίοδο και δεν θέλει να με κάνει δράκουλα ( χαχα έχεις και χιούμορ πουτανάκι).
Την έβαλα στα 4 όπου δεν πήρε και την καλύτερη στάση αλλά δεν έκλεβε κιόλας και αρχίνισα το σμπρώξιμο. Τα κωλοβάρδουλα της ήταν απαλά και είχε πλάκα ο θόρυβος που έκαναν όταν έσκαγαν στο κάτω μέρος της κοιλιακής μου χώρας.
Την έβαλα μετά ιεραποστολικό ( θέλω πάντα όταν γαμάω και λίγο πριν χύσω να τις βλέπω στα μάτια ακόμα και όταν αυτές τα κλείνουν ) και ξάπλωσα πάνω της ώστε να αισθάνομαι τα βυζάκια της κολλημένα πάνω μου. Τον έφαγε όλον χωρίς να πει τίποτα, της έδωσα νομίζω και μερικά πεταχτά φιλιά στο λαιμό αλλά στο πρόσωπο ήταν σίγουρο πως δεν θα άφηνε. Τέλειωσα χωρίς αυτή να έχει πει απολύτως τίποτα κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης. Από το να λέει μαλακίες τύπου γάμα με πουτσαρά μου ή να βγάζει προσποιητά βογκητά καλύτερα στην μούγκα.

Συνοψίζοντας, είναι ένα κομοδίνο που τουλάχιστον δεν σου πρήζει τις μπάλες αλλά δεν κάνει και τίποτα να σε κερδίσει. Δεν θα την πρότεινα σε κάποιον παρά μόνο αν θέλει απλά να δοκιμάσει μια καινούρια πουτάνα έτσι για το γαμώτο και για να την προσθέσει στο παλμαρέ του. Θα την έχω ξεχάσει σε κάνα μήνα αν δεν την ξαναδώ.
Αναρωτιέμαι αν αυτές προτιμούν τους Πακιστανούς και δεν κοιτάνε να κρατήσουν έναν νεαρό και λευκό πελάτη όπως εμένα.

Στην τσατσά βάζω 7 γιατί όσες φορές έχω πάει δεν έχω ακούσει να χτυπάει πόρτες ή να ενοχλεί.
Στο δωμάτιο 6 γιατί δεν ήταν και ΤΟΣΟ τραγικός ο χώρος.

Η ημερομηνία είναι ενδεικτική αλλά στο συν πλην 2 ημέρες. Όποτε πάω πάντως απόγευμα εδώ και 1 μήνα τη βλέπω σταθερά στο πόστο της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Bonecrusher, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού