Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξεκινησα με σκοπο να τιμησω τον ξανα τις σωματικες κοιλοτητες της Νικης.
Δεν ηθελα σε καμια περιπτωση ο χρονος να κλεισει με φολα.
Μπηκα χαιρετισα την τσα2 που με ξερει πλεον (τι κανετε κλπ). Της ειπα να φωναξει την Νικη
Μολις με ειδε με αγκαλιασε και μου εδωσε ενα βαθυ γλωσοφιλο. Ειμασταν μονοι στο σαλονι.
Της ειπα οτι περναω δυσκολες στιγμες και χρειαζομαι χαλαρωση.
Μου ειπε ΟΚ με την πολυ γλυκεια φωνη της.
Η Νικη δεν ειναι η πρωτη ομορφια λογω σημαδιων ακμης στο προσωπο αλλα ειναι πολυ ζεστη, εγκαρδια και εχει γλυκο-καυλωτικη φωνη που προσωπικα με φτιαχνει πολυ.
Περασα στο μεσα δωματιο με το ντουζ. Μολις γδυθηκα να την και η Νικη.
Με πηγε στο νιπτηρα και αρχισε να πλενει παθιαρικα και προσεκτικα το οργανο ενω ταυτοχρονα γλωσοφιλαγε βαθεια και παθιαρικα χωρις να λεει οχι στο δακτυλο μου που διερευνουσε την κωλοτρυπιδα της.

Περιττο να προσθεσω οτι το πλυσιμο της ηταν πολυ καυλωτικο και με εκανε τουμπανο χωρις να με μαλακισει.
Ξαπλωσαμε και την επιασα σε ενα προκαταρτικο γλυφομουνι.
Μετα αρχισε μια παρα πολυ καλη πιπα.
Η πιπα της συνδιαζε τα εξης - οπως εχω ηδη επισημανει;
Πλαγιο κλαρινο, με πιεση της γλωσσας στο κορμο του φουτσου
Φτυσιματα και πιπιλισμα βαλανου
Παιξιμο κεφαλιου
Ρουφυγμα @@διων
Πολυ μα πολυ βαθυ λαρυγγι. Το κεφαλι της το κατεβαζε βιδωτα προς τη ριζα του φουτσου
Μεγαλη διαρκεια. Περασαν 10 λεπτα με πιπα ετσι και ειχαμε το πρωτο σημα απο την τσα2 που το γραψαμε και οι δυο εκει που δεν πιανει μελανι.
Αφου πιπωσε ενω επαιζα με τις ρωγες της και κωλομουνοδαχτυλιζα με φιλησε παθιαρικα και ρωτησε πως θελω να συνεχισουμε.
Ελα για 69 της λεω.
Η ανταποκριση της στο γλυφομουνι ηταν πολυ καλη, πιεζε το μουνι της στο στομα μου, βογγαγε και συνεχιζε να πιπωνει οπως και πριν. Το 69 συνδιαζονταν με βαθυ κωλοδακτυλο και γλυψιμο κωλοτρυπιδας.
Μετα απο ικανο χρονο περασε τη ποτα και ανεβηκε για cowgirl. Δυναμικο cowgirl με στριφιγυριστο βιδωμα στη αρχη προσφεροντας μου τις τραγανες της ρωγες για πιπιλισμα και τον κωλο για δακτυλο. Στο μεταξυ οι αναστεναγμοι διναν και περναν. Να συμπληρωσω οτι εκανε μικρες διακοπες για γλωσσοφιλα.
Την γυρισα ιεραποστολικα αφου της τον εδωσα παλι για λιγο στο στομα (ετσι για να καλμαρει το οργανο και να μη χυσω γρηγορα). Εβαλε πανω μου κοντρα τα ποδια στους ωμους μου και αρχιζε να μαλακιζει την κλειτοριδα της και να συσπαται λεγοντας μωρο μου αγαπη μου ενω την καρφωνα κανονικα.
Αφου εσπρωξα αρκετα στη μπρος τρυπα της ειπα για πρωκτικο στη πισωκολλητη σταση.
Αφαιρεσε την καποτα, εβαλε λιγη κρεμα, μου ξαναπηρε πιπα πριν βαλει την νεα καποτα και συνεχισαμε.
Ο κωλος της συνεχιζει να ειναι στενος, παρολο το δουλεμα.
Αρχισα να σπρωχνω, ενω αυτη συνεχισε να παιζει μανιωδως τη κλειτοριδα της βογγοντας και στεναζοντας.
Εκανα ενα ωραιο χυσιμο, εβγαλα την καποτα και της τον εδωσα στο στομα για να τον "στεγνωσει".
Τον στραγγισε φιλοτιμα, με φιλησε, ντυθηκε και εφυγε γρηγορα γιατι η τσα2 ειχε ξαναδωσει σημα και η πορτα ανοιγοκλεινε συνεχως.

Αξιζει για μια περισσοτερες φορες οπωσδηποτε, ιδιως για τους λατρεις του ακαποτου και πρωκτικου.
Εγγυημενα δε θα φατε φολα σε καμμια περιπτωση.
Καλη χρονια με υγεια και σκληρες στυσεις.
Γαματε γιατι χανομαστε...η ζωή ειναι πιο συντομη απο οσο νομιζουμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.382
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, dg67, mounakias* και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού