Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ημερομηνία ενδεικτική. Καταρχάς να πω ότι οι φωτογραφίες δείχνουν με την κοπέλα αλλά σου δημιουργούν τεράστιες προσδοκίες που μοιραία προδίδονται. Η κοπέλα είναι πολύ γυμνασμένη, αλλά είναι σαν ρομπότ, όχι με την έννοια του επαγγελματία αλλά με την έννοια του άψυχου. Το social ενώ εκ πρώτης όψεως φαίνεται καλό διότι μιλάει συμπαθητικά αγγλικά, είναι ουσιαστικά μια κασσετα την οποία είμαι βεβαίως ότι βάζει με όλους.
Στην ουσία τώρα, σίγουρα αξίζει να πηδήξεις το σώμα αυτό μια φορά αλλά θεωρώ ότι ίσως 2ωρη συνάντηση να ήταν καλύτερη για μια μήπως και προοδευτικά κατά τη διάρκεια του ραντεβού αλλάξει λίγο η ρομποτική συμπεριφορά,
Την ανέβασα cow όπου και τελείωσα μέσα. Να σημειώσω επίσης ότι ενώ είναι προφανές ότι. Έχει δαπανήσει πολύ χρήμα για την εμφάνιση της, στο στήθος η δουλειά είναι μέτρια. Αυτά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 17, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
90
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tiger 40, fouxter, topscorer και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2018
Τωρα, να πω την γνώμη μου...

Νομίζω από εμφάνιση την αδικείς λίγο στην βαθμολογία σου!!
Επειδή την έχω στο Ινσταγκραμ και εχω δει κ αρετουσάριστες φωτό, από εμφάνιση ειναι 9-10 (πρόσωπο-σώμα) και το παραδέχεσαι κι εσύ λέγοντας ότι... "σίγουρα αξίζει να πηδήξεις το σώμα αυτό μια φορά". Είναι δυνατόν να της βάζεις 7 και 6 στο πρόσωπο και τα 10άρια στα μπάζα εδώ μέσα να πέφτουν βροχή?????
Θα καταλάβαινα το "0" στην συμμετοχή ή στην σχέση απόδοσης τιμής αλλα όχι και 6-7 αυτό το κορμί ρε φίλε!

Χαιρετώ... και με όλο το σεβασμό ε?! Καπέλο
09 Ιανουαρίου, 2018
Και η κριτικη λιγο ρομποτικη ειναι παντως... μια σταση κανατε; Τιποτα πιπες , 69αρια ,πλαγιομετωπικα δεν παιξανε δηλαδη; Και μια τελευταια απορια εχω συμπαικτη: αφου εχει iq θερμοσιφωνα και πηδιεται ρομποτικα το διωρο τι να το κανεις ;
10 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλημέρα. Για εμένα το βυζι είναι πολύ σημαντικό πράγμα κι επειδή δεν έχει γίνει καλή δουλειά έβαλα 7, όταν το 8 είναι anyway το υψηλότερο που μπορώ να βάλω. Στο πρόσωπο τώρα, με δεδομένο πάλι οτι δεν μπορώ να βάλω πάνω από 8, θεωρώ ότι έχει κάνει πιο πολλές επεμβάσεις απ´οσες έπρεπε κι έχει αλλοιωθεί, εξού και το 6.Ελπιζω να είμαι σαφής.
10 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο ότι είναι ρομποτική η κριτική διότι γράφτηκε σε 2 λεπτά και αφορούσε σχετικά παλιά συνάντηση. Το δίωρο θα το πρότεινα στην λογική του να την ξεμπλοκαρεις και να πάρεις το maximum για μια φορά, με δεδομένο ότι είναι και ακριβή.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4