Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
1η φορα λοιπον που ειπα να παω με CT. Μετα απο 3 μηνυματα με το γραφειο μου λενε ωρα και αριθμο δωματιου. Το γραφειο απλα απαραδεκτο ουτε καν μου ειπαν οτι επρεπε να παω να χτυπησω την πορτα αφου οταν ρωτησα μου ειπαν οτι πρωτα πρεπει να μου στειλει μηνυμα η κοπελα το οποιο δν εγινε και μετα απο 5 λεπτα αφου εστειλα μηνυμα οτι εχο τσατιστει που περιμενω παραπανω μου ειπαν οτι δν ειχα καταλαβει καλα και οτι επρεπε ηδη να παω να χτυπησω. Με το που μπενω στο δωματιο, ενα δωματιο ψιλομπουρδελο, ρουχα πεταμενα παντου, ποτα απο εδω και απο εκει(μπυρες), το λαπτοπ της ανοιχτο να παιζει μουσικη.Οτι ειπε δλδ και ο klain.



Παιδες ενα θα πω απο την 1 ωρα τα 30 λεπτα ηταν για το οτι η κοπελα ειχε τσατιστει με αυτο που κανει και οτι θα ηταν η τελευταια της φορα γιατι μου ειπε το γραφειο που δουλευει ειναι για τον πουτσο. επισης μου ελεγε οτι εχει 3 γκομενους πραμα που με αφηνει αδιαφορο. Ο γκομενος της ο ενας μαλιστα ειναι θεσσαλονικιος και ηταν παλιος της πελατης. Αμα το διαβαζεις αυτο εισαι πολυ μαλακας. Το μονο τελειο στην ολη φαση ηταν το τσιμπουκι που κανει. απλα τελειο. επισης ειχε και μια μελανια στο ποδι. αυτα. δν λεω περισοτερα γιατι εχω φαει μια απογοητευση και απορω πως μερικα ατομα δινουν τα λεφτουδακια τους σε τετοιου ειδους υπηρεσιες. Εγω το εκανα για την εμπειρια να εχω να σας την λεω γιατι αμα δν δοκιμασεις δν μπορεις να εχεις αποψη. ΑΑ και το αλλο που μου ελεγε κιολας η Κιτυ(αμα θελετε σας λεω και το πραγματικο ονομα) ηταν¨ τι δουλεια εχεις εσυ εδω, νεο ομορφο παλικαρι και παπαριες μαντολες. και μου λεει και με μια απλη πουτανα να πας τα ιδια ειναι μωρε. αυτα για οσους σκεφτονται να επενδυσουν σε κατι αναλογο η συμβουλη μου ειναι αφηστε το. εκτος και αν ειστε πανω απο 50 εχετε πολλα φραγκα και ειστε ασχημοι. Λολ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 28, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.501
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού