Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τελευταια καταθεση μεσα στις γιορτες μου βγηκε αρκετα ρομαντικη!Έρωτας
Ινα η κοπελα απο Ουκρανια. Νεαρη κοπελιτσα.....εδωσα το 30αρι για δοκιμασμα, που στο τελος το ταμειο πηγε στα 60€ για δευτερο γυρο!Ναι!
Εισερχεται μεσα το μωρο λιγο κρυο κ νωχελικο!Ντροπή
Εχει μικρα βυζακια, λιγα παραπανισια κιλακια στην περιφερεια, η κωλαρα της ειναι το δυνατο της σημειο(Γλώσσα) κ μια φατσουλα γλυκια με ωραια χαρακτηριστικα. Α! Το μαλλι καστανοξανθο μπουκλε!(Προσκύνημα). Την ξαπλωνω στο κρεβατι και αρχιζα τα ρομαντικα μου γλειψιματακια απο το πισω μερος του αυτιου μεχρι την κοιλιτσα της! Προσπαθησα για φιλια στο στομα εναλλαξ κ τα απεφευγε...ομως δεν ηθελε κ πολυ για να μου αφεθει πληρως!(Κουλ). Εκει που εγλειφα τον αφαλο της κατεβηκα επικινδυνα προς τα κατω της κ με αφησε να της κανω αυτο που θεωρω πως ειναι το δυνατο μου σημειο. Ενα απιστευτο γλειφομουνι που κ που οταν πηγαινε η γλωσσιτσα μου στην κωλοτρυπιδουλα της το μωρο παθαινε πλακα. Αφου κουραστηκα να την ρουφαω μανιωδως για κανα 5 λεπτο κ μιση ωρα να την ρουφουσα θα με αφηνε!Ναι! Μου βαζει καποτα λιγο παιξιμο με το χερι κ τον εχωσε στην μουναρα της!Γλώσσα Μου ανοιξε τελειως τα ποδια της το μωρο και την σφυροκοπησα μονο εντονα ωστε να τελειωσω. Τελειωσα της εδωσα κατι φιλακια στα χειλη κ της λεω θελω κι αλλο!Ματάκι

Ερχεται μετα απο λιγο στο δωματιο χαμηλωνει τα φωτα σχεδον εντελως!(ΠροσκύνημαΈρωτας).. Της λεω"now romantic" ! Χαζογελουσε το μωρο.Μεγάλο χαμόγελο
Την ξεντυσα στα ορθια..εχωσα την μουρη μου στα κωλομαγουλα της και γουσταρε αρκετα. Εγινε ενας χαμος στο sex με εναλλαγες στασεων συνεχες ...η μουναρα της ειχε υγρανθει τοσο που δυσκολευομουν να τελειωσω! Ωσπου με εβαλε κατω κ αναστεναξα!Προσκύνημα Τελειωσα κ για κανα 2 λεπτο κοιτιομασταν..,αυτη ακομα καθισμενη στο γκαβλι μου κ εγω να την χαιδευω και να της λεω τα δικα μου!Έρωτας

Εμεινα μλκ Ναουμε!Ναι!Ναι!

Σιγουρα θα ξεκινησω κ τον νεο χρονο μαζι της!Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2017
Όνομα κοπέλας
Ίνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, Jim25jim, Blastbeat208 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2018
Τσομπανος αγγλομαθης μόνος ψάχνει...
10 Ιανουαρίου, 2018
Τσομπανος αυτιστικος και αγαπουλης μονος ψαχνει !
11 Ιανουαρίου, 2018
Je suis autistik!Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3