Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Call-Girls 25203
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνια σχετικη γιατι εχουν γινει 3 συναντήσεις με την εν λόγο κυρια και το εννοω κυρια.
Αψογη στο ραντευου της, πολυ φιλικη και το PR ισως απο τα πιο δυνατα που εχω δει. Διαχυτικη και ταυτοχρονα τρυφερη. αφουγκραζεται τον πελατη της με μια ματια. Πολυ καλη φωνη και καυλωτικη.
Σωμα δυνατο...σφιχτο... ομορφο ...απαλο ... με ομορφες γραμμες.
Προσωπο ματαρες ομορφες και δειχνουν δυναμισμο και ενταση.
απιστευτα καθαρη και αποτριχωμενη.
ντυσιμο καθε φορα διαφορετικο και απειρως καυλωτικο. Καλοκαιρι την θυμαμαι με ενα κιτρινο φορεμα το οποιο η τυπισα νομιζες οτι εσκασε απο γκαλα. Ποσο τελειο.
Στα του αγωνα η μονη που με εχει κανει να τελειωσω πανω σε πιπα αν αυτο σας λεει κατι. ειμαι δυσκολος τρομαρα μου. πολυ θα ελεγα.
Η πιπα ειναι το απιστευτα δυνατο οπλο της για να τελειωσει και τον πιο απαιτητικο και δυσκολο πελατη. μπορει και επι μιση ωρα να ηταν στο πνευστο.
μουνακι σφιχτο ...τρυφερο.... για τρελα γλυψιματα και τρελα καρφωματα.
αντεχει GFE αλλα και αγριο σφυροκοπημα μεχρι να φυγεις για τον αλλον κοσμο.
της αρεσει το να σε καβαλαει και να περνει την κατασταση στα χερια της ....η καλυτερα στο ελεγχο της

δοκιμασμενη και με τριο με την γυναικα μου απέδωσε άψογα... εκανε απιστευτες στασεις και τρομερα περιποιητικη στην γυναικα μου. Μπορω να πω χαλαλι της. Ελαχιστη ελειψη παθους αλλα μην τα θελουμε και ολα δικα μας... ειχε μπροστα της μια γυναικα που δεν ειχε ξανακανει τριο.

απιστευτη σε ολα της...η βαθμολογια ειναι σιγουρα πολυ υψηλοτερη απο οσο με αφηνει το συστημα...

ειναι μια απιστευτα καλη επαγγελματιας που σεβεται τα λεφτα του αλλου και φυσικα πολυ περιποιητικη και θυμαται επιστευτα καλα τι αρεσει στο πελατη της. πραγμα που την ξεχωριζει κιολας.
ΠΡΟΣΟΧΗ ...δεν πειραζουμε κωλο ...ακομη και γλυψιμο κωλοτρυπας τρυφερα το κανετε... δεν το γουσταρει και στο λεει. Η πιο σφιχτη κωλοτρυπα που εχω δει ever.
p.s. ειναι εχεμυθη και δεν με εκθεσε οταν της ειπα να μην πει τιποτα μπροστα της.
Σε ευχαριστω Ιννα για τις υπεροχες στιγμες που μας χαρισες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
80
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mitsotolmiros1, doc_lin, LanciaRallye037 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2018
βιντεο απο το τριο εχουμε ? Μεγάλο χαμόγελο
10 Ιανουαρίου, 2018
δεν εχω ....αλλα και να ειχα θα το εστελνα σε εσενα... Χμμμ;
10 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η γυναίκα σου ξέρει για τις άλλες δύο συνευρέσεις που ήταν απούσα??? Γλώσσα
11 Ιανουαρίου, 2018
γιατι των περισσοτερων απο εδω γνωριζουν???? βρε βρε που επεσαν ολοι οι ηθικοι και βλεπουν το σιτε χαχαχαχαχα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4