Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ρεπό σήμερα από τη δουλειά και χαλαρά στο σπίτι "σερφάρω" στο σάιτ μας....Όπως λοιπόν κοιτούσα τα call girls ρίχνω μία ματιά στο glamour...Είχα δει βέβαια από προχθές μία ξανθούλα πετίτ την Μπριτζιτ η οποία μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον...
Δεν χάνω χρόνο και έτσι στέλνω μηνυματάκι στο γραφείο.Μου απάντησαν μετά από λίγα λεπτά πως είναι διαθέσιμη το απόγευμα και έτσι το ραντεβουδάκι κλείστηκε όμορφα κι ωραία...

Η Μπριτζίτ αν το "μεταφράζω" στα ελληνικά καλά το όνομα της στις φώτο φαινόταν εντυπωσιακή αλλά δεν τη συνόδευε καμία κριτική με αποτέλεσμα να πάρω το ρίσκο μίας και οι φώτος της με κέρδισαν....

Φτάνω στο ξενοδοχείο και χτυπάω την πόρτα....Μου ανοίγει και με υποδέχεται με τα λευκά εσώρουχα της φωτογραφίας που έχει στη σελίδα της!Πραγματικά οι φωτογραφίες της μπορεί να έχουν επεξεργασία αλλά πλησιάζουν πάρα πολύ αυτό που θα συναντήσεις!
Είναι πάρα πολύ περιποιημένη με ωραία μακριά μαλλιά σχεδόν μέχρι τη μέση,γλυκό πρόσωπο με ωραία μάτια,κορμί εφηβικό με ωραίο στήθος, και απαλή μοσχομυριστή επιδερμίδα!Να τονίσω πως φορούσε και ωραίο άρωμα αλλά και τα άκρα της ήταν σχολαστικά προσεγμένα!

Χαμογελαστή και πάρα πολύ ευγενική γνωριστήκαμε για λίγο,μιλήσαμε για να σπάσει ο πάγος και στη συνέχεια αφού ξεκίνησα να γδύνομαι ανταλλάξαμε ένα δυνατο γλωσσόφιλο ως έναρξη!Φιλάει με γλώσσα και το κάνει πάρα πολύ καλά,με έπιασε δε από το χέρι και μου το τοποθετούσε στο κώλο της κάτι το οποίο με έφτιαξε....Έτσι κάπως ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά τα οποία για συνέχεια είχαν έντονα τριψίματα σώμα με σώμα και αρκετά γλωσσόφιλα ξανά και ξανά!
Κατέβηκα πιο κάτω και της αφαίρεσα το λευκό στριγκάκι της...Χάρμα οφθαλμών το "νινάκι" της και πεντακάθαρο...Με λίγη περιποίηση,υγραίνεται εύκολα....!Άρχισα να την περιποιούμαι και η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή με αναστεναγμούς και εκφράσεις ευχαρίστησης,να επισημάνω πως με "καθοδηγούσε" που την 'ερεθίζει πιο πολύ...!
Μετά από κάποια λεπτά πήρε την πρωτοβουλία και όπως ήταν ξαπλωμένη,σηκώθηκε και πλησίασε τη δική μου περιοχή για έναρξη του στοματικού...Πρώτα όμως έκανε ένα πέρασμα από την γύρω περιοχή και τα @@@κια τα οποία καραμέλωσε για λίγα λεπτά!Καλή και στο κομμάτι του στοματικού με καλές κινήσεις της γλώσσας και λάγνες ματιές....!
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Πρώτη και τελευταία στάση του πρώτου γύρου με την Μπριτζίτ από πάνω...Κινήθηκε άψογα στο να "καλπάζει" και έτσι με "ιππασία" από μέρους της φτάσαμε στο τέλος του πρώτου μέρους...
Καθίσαμε δίπλα δίπλα και μιλήσαμε σε φιλικό κλίμα με αρκετό χιούμορ από μέρους της.Είναι παιχνιδιάρα και καταλαβαίνει τα βασικά αγγλικά οπότε η συζήτηση μαζί της γίνεται χωρίς προβλήματα κατανόησης...
Μπανάκι και από τους δύο και επιστροφή στο κρεβάτι για την έναρξη του δεύτερου γύρου....
Ξεκίνησε να μου κάνει μασάζ στην πλάτη και το έκανε πάρα πολύ καλά.Έτσι λοιπόν μίας και μου άρεσε αφιέρωσε λίγο χρόνο ώστε να με χαλαρώσει...Με κάποιες πιο ισχυρές "εντριβές" στην ευαίσθητη περιοχή ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά μας...Καραμέλωσε και πάλι τα @@@κια και ξεκίνησε και πάλι το στοματικό με λάγνες ματιές αυτή τη φορά...Πέρασμα του προφυλακτικού και αμέσως έναρξη στο σεξ!
Στήθηκε από μόνη της στα τέσσερα,αντέχει το σφυροκόπημα και δείχνει να της αρέσει.Αλλαγή για λίγο στα πλάγια,μετά πάλι από πάνω και μετά ιεραποστολικό όπου ανταλλάζοντας γλωσσόφιλα και αυξάνοντας το ρυθμό μας βρήκε το τέλος και αυτού του γύρου...!

Καθίσαμε στο κρεβάτι και μιλήσαμε για αρκετή ώρα μίας και είχαμε χρόνο.Δεν γύρισε καθόλου να κοιτάξει το τηλέφωνο της,ίσα ίσα που εγώ κοιτούσα το ρολόι...Αφού ολοκληρώθηκε η ώρα,ντύθηκα και με ένα ζεστό φιλί την αποχαιρέτησα ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον αν δοθεί ξανά η ευκαιρία και έρθει στη χώρα μας...!

Συμπερασματικά η Μπριτζιτ αποδείχτηκε φιλότιμη επαγγελματίας και πολύ καλή στη δουλειά της.Είναι πάρα πολύ όμορφη και πολύ καλή στις υπηρεσίες της κατά τη δική μου άποψη πάντα.Πιστεύω πως αξίζει κάποιος να την επιλέξει,είναι ζεστή,χαμογελαστή και καλή στο πρόγραμμα όπως προανέφερα!Πέρασα μία πολύ όμορφη ώρα κοντά της και την προτείνω σε κάποιον που του αρέσουν τέτοιου είδους κοπέλες!

Αυτά για την γνωριμία μου και εμπειρία μου με την Μπριτζίτ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 09 Ιανουαρίου, 2018) 09 Ιανουαρίου, 2018
Βασίλης ο γλυκοτσούτσουνος!! Γλώσσα Τόσο που στα ραντεβού σου κυλάνε όλα ιδανικά!!
09 Ιανουαρίου, 2018
Φιλε να ρωτησω, η φατσα τις φαινεται εντελως σιλικονατη;
09 Ιανουαρίου, 2018
Το προσωπο πως ειναι; σιλικονατο;
09 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομιζω στα χειλια μπορει να εχει επεμβαση....
09 Ιανουαρίου, 2018
8 πρόσωπο; Αυτή την έχει χτυπήσει νταλίκα και της άφησε και λάστιχο στα χείλη...Money MouthMoney MouthMoney Mouth
10 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια χαρά είναι βρε...Εμένα δε με χάλασε.
11 Ιανουαρίου, 2018
Ρε βασιλη, κατ αρχην ευχαριστούμε για την κριτικη σου μια και ειναι για δικη μας ενημέρωση κανεις τον κόπο και γράφεις για εμας.
εριξα μια ματια στο προφιλ σου και ειδα οτι η εμπειρία σου ειναι τεράστια... αλλα στις κριτικές σου και ειδα οτι στην ερώτηση αν ξανα συναντούσες την κοπελα στο 99% απαντάς ΣΙΓΟΥΡΑ και ΙΣΩΣ.
με το δικο μου αντίστοιχο ποσοστό να ειναι 40%.
μηπως υπερβάλεις λιγο στα κριτήρια σου και θα πρέπει να εισαι λιγο ποιο αυστηρός στο μέλλον για τις κρισεις σου με τα κορίτσια .??

έτσι ρωτάω!!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7