Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 5 10
Call-Girls 12021
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνεννόηση με το γραφείο ήταν εύκολη και γρήγορη.-Σημείωση ότι η κοπέλα από το γραφείο ήταν άψογη και ευγενική!!! -
Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της.!!!
Όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρισα μια γυναικά 45+ χρόνων!!!Δηλ μία Old school Ρωσίδα!!!Κλασικό ρώσικο milf!!!
Εντάξει θα μου πεί κανείς τι περίμενα?κάποιο μοντέλο?
Την φώναξα όμως για τις κριτικές της στο Καλό Τσιμπούκι,για το Καλύτερο Γλυφοκώλι που κάνει (Φάουλ ότι μου ζήτησε +20 ευρώ για να το προσφέρει) Και το ANAL!!!
Δεν λέει Όχι σε Τίποτα!!!
Πρώτος γύρος:Πίπα Πάρα Πολλή Καλή με συνεχόμενα Deepthroat μέχρι το λαρύγγι, γλύψιμο @@ Και Φούλ γλυφοκώλι!!!
Της λέω Στα τέσσερα Θέλω την Κωλάρα Σου και τότε γυρνάει στήνει την κολάρα της και Βούρ μέσα στην Κωλοτρυπίδα Της!!!
Γουστάρει τρελά το ANAL!!!
Μετα από κανα 15λεπτό ήρθε η κατάθεση στο στόμα της όπου περίμενε να τα στραγγίξει όλα και μετά έφυγε για να πάει στο μπάνιο να τα φτύσει!!!
Μετά απο λίγο social ηρθε ο 2ος γύρος όπου περιλάμβανε Σέξ πάλι στον Κώλο της!!!
Χύσιμο πάλι στο στόμα με Πίπα!!!

Να Σημειώσω ότι κάποια στιγμή χτύπησε το κινητό της (το οποίο δεν ακούστηκε καμμία στιγμή) και με πληροφόρησε ότι είχαν μείνει περίπου 10 λεπτά πριν ολοκληρωθεί η ώρα. Εκεί που σκέφτηκα ότι μάλλον θα το λήξουμε, η Vika άφησε το τηλέφωνο στην άκρη κι ξανάρχισε απτόητη την προσπάθεια για να τελειώσω με τι άλλο...
Με μια ωραία Πίπα Και Γλυφοκώλι!!!

Βάζοντας την δική μου βαθμολογία (κατά την δική μου άποψη)
Γενική συμπεριφορά: 9
Επικοινωνία: 9
Διάθεση: 9
Σχέση απόδοσης τιμής: 6

Υ.Γ τα 150€ θεωρώ ότι είναι ΠΟΛΛΆ!!!
Λόγω της ηλικίας της!!!
Αποψή μου πάντα!!!
Να Είμαστε Καλά Και Να Γαμάμε Καλύτερα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Giorgio6969
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
496
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, babinio 77, loafer

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2018
καλημέρες.
γρήγορο σχόλιο γιατί έχουμε και δουλειές πρωί πρωί !!
διαβάζοντας την κριτική, όπως και άλλες πρόσφατες της ίδια κοπέλας, αντιλαμβάνομαι ότι:
α. μιλάμε για 50άρα, άρα έχουμε ξεφύγει πολύ και από το milf, δλδ gilf
β. πρόσωπο - σώμα κάτω και από το μέτριο.
άρα τι παίρνεις με 150 ευρώ? υπηρεσίες μόνο? αφού νιάτα γιοκ, ομορφιά γιοκ...
άποψή μου αυτά τα βρίσκει κανείς και στον "έξω κόσμο" από 50άρες χωρίς πολλές πολλές δυσκολίες. και χωρίς να ξεφραγκιαστεί.
Call girl που δεν διαθέτει νιάτα και ομορφιά ή τουλάχιστον ένα από τα δύο μαζί με τις υπηρεσίες, δεν...προσωπική άποψη πάντα.
και φυσικά χωρίς αυτό να σημαίνει ότι μαζί της δεν πέρασες καλά. απλά θα μπορούσε να συμβει και χωρίς τα πενηντάρικα. μάτσο οι κυρίες αυτών των ηλικιών εκεί έξω. και πολλές καλοστεκούμενες...
J
john100
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1