Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα καιρό να μπω στο site και να κατέβω στα μπουρδέλα λόγω του ότι είχα γκόμενα. Προ μηνός όμως που χώρισα ξανάρχισα να κατεβαίνω στις τρώγλες του Μεταξουργείου και της Φυλής. Επειδή λοιπόν οι εποχές είναι δύσκολες θα προειδοποιώ με τις κριτικές μου ώστε να μην πηγαίνουν τα λεφτά τους στράφι στις 'τάνες, στις τσατσάδες και τους νταβάδες.

Η πόρνη είχε σκουρόχρωμη επιδερμίδα, μικρά πεσμένα βυζιά μεσαίο ύψος και κανονικό βάρος. Τα μαλλιά της ήταν σκούρο καστανό και είχε στην πλάτη της στο δεξιό μέρος ένα τατουάζ. Υποτίθεται πως τη λέγανε Μαρία και δούλευε στο μέσα μπουρδέλο ( το λένε και χόστελ ) αλλά την έχω πετύχει και στο δεξιά που είναι στον διάδρομο τις απογευματινές βάρδιες.

Μπήκε στο δωμάτιο και εφάρμοσε καπότα σε πεσμένο πούτσο, δεν έκανε κανένα προκαταρκτικό και δεν μιλαγε. Είχε στυλάκι εξ'αρχής άντε τέλειωνε μαλάκα και ήταν δικό μου λάθος το ότι δεν έδιωξα. Με τα 1000 ζόρια μου σηκώθηκε και της τον έβαλα ιεραποστολικά. Τόση πολλή κρέμα σε μουνί και απουσία άισθησης δεν νομίζω να έχω ξαναδεί. Πραγματικά κοίταξα τον πούτσο μου για να δω αν τον είχα βάλει μέσα. Φυσικά μέσα σε 1 λεπτό μου έπεσε και την έβαλα στα 4 να της πιάσω τον κώλο παίζοντας ταυτόχρονα μαλακία. Έχυσα μέσα στην καπότα και αηδιασμένος ( μιας και είχε οσμές ) είπα στον εαυτο μου πως έπρεπε να πάω στη Φυλής αφού στο Μεταξουργείο οι φόλες είναι η πλειονότητα.

Βγαίνοντας έξω από το δωμάτιο ήταν αυτή με την τσατσά και προσπαθούσαν να πείσουν νέα θύματα από το Πακιστάν να περάσουν στα ενδότερα. Τους είπα τη φόλα είναι αλλά δεν νομίζω να κατάλαβαν. Δεν είχα και το google translate για να τους το πω στα αραβικά μπας και έσωζαν τα 10 ευρώ που μόχθησαν να βγάλουν πλένοντας τζάμια στα φανάρια.

Στη συμμετοχή και στην απόδοση τιμής θα έβαζα 1 αλλά δεν με άφηνε το site.
Στο πάργκινγκ βάζω 3 γιατί δεν μπορείς να κατέβεις σε αυτές τις περιοχές με μεταφορικό γιατί μετά θα γυρίσεις με τα πόδια.
Στην κωλόγρια-τσατσά 3 γιατί το δωμάτιο ήταν άθλιο και το χαρτί ελάχιστο.

Μαύρο λοιπόν σαν το χρώμα της βουλγαροφύφτισσας ( μπορεί να ήταν και ρουμανογυφτισσα ) .
Στα αντιρετροϊκά να τα φάει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, brujeria69, sexaddict7 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού