Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πηγαινα για σονια αλλα ηταν κληστο..ειχα να χυσο 5 μερες πραγμα του ματσ για μενα...!Αν πηγαινα με σονια μολης θα τον επιανε θα της εχυνα την μαπα..Παω στο αγκυρας για σουζη αλλα ηταν η βικη και χριστινα η τσατσα ευγεναστατη οπως παντα..μου μειλαει κοιτοντας νε στα ματια ντομπρα και ωραια,την βικη την ηξερα απο το πιπινου εχω και κριτικη...Ειπα να δοκιμασο τη χρισστινα ,η χριστινα ειναι ξανθια πιτσιρικα με μικρο στηθος και ωραια κολαρα..Βεβαια δεν ξετρελαθηκα σε εμφανηση αρα τοτε την ειχα δει φευγαλεα στο σαλονι...θυμομουν πως ηταν καραμουναρος αλλα συκριτικα η βικη ειναι πιο ομορφη..Λοιπον μπαινει η χριστινα στο δωματιο και αμεσος χαμηλονη το φως οχι πολυ αλλα το χαμηλοσε...πρωτο φαουλ..μετα ομως μου γλυφη ρογες λεμο κοιλια και μετα στα αρχιδακια...οπου το εκανε πολυ ωραια...και τοσοσε διοτι οταν χαμηλοσε τα φωτα λεο μεσα μου δεν θα χυσο..Μετα μου βαζη καποτα κανει πιπα πολυ καλη βιδοτη στριφογυριστη απαλη,αλλα λιγο κουφια ...δεν ηταν σφιχτη πως να το πω..πιανο μπουτακι...δευτερο φαουλ αχ νε παγοσες λεει...αλλα γελασε ναζιαρικα και τοσοσε παλυ...της λεω παμε ,μου λεει παμε σεξ?ξαπλοσε της λεω...παει να τον βαλη μονη της και μολης κεντραρε στην τρυπα της το καρφοσα αποτομα ουρλιαζε εβαλε τα ποδια της κοντρα στο θωρακα μου,για να μην μπαινο πολυ μεσα αλλα εγω εμπαιναααα...δυνατααα...εβαλε και χερακι αναμεσα στην τρυπα της και υον πουτσο μου αλλα εγω καρφονα δυνατα και φανταστιτε πονεσαν και τα δαχτυλα της και αναγκαστικε να τα βγαλει..Παραδοθηκε και ελεγε γαμα με γαμαμε με γαμα με τολεγε συνεχος αλλα ειχε κληστα τα ματια της....Της λεω γυρνα τωρα πισο βγαινο αποτομα απο μεσα της με την πουτσα καγκελο λεμε,τεντα! Τον πιανει παλυ κεντρατη στην τρυπα της και μολης κεντραρε τον καρφοσα παλυ αποτομα και δυνατα..συνεχισα να την γαμαο αγρια πιανοντας την απο τα κολομερια της...και ετσι εχυσα ..το κρεβατι ετριζε τρελα...και μαρεσε αυτο...Αν δεν ειχα να χυσο 5 μερες δεν θα εχυνα ισως θα μουπεφτε ...η κοπελα μουκανε υπεραπλο προγραμμα μετριας ηδονικοτητητας αλλα ηταν υπομονετικη και καθολου σνομπ και καθολου αγαρμπη..Εχυσα στα 15 λεπτα...και γαμησα καλα..Τελος για να δικαιολογισο και τον τιτλο της κριτικης μου..Θα πω οτι με βοηθησε ο θεος διοτι αν ηταν η σονια θαχυνα σε ενα δευτερο...και δεν θα τοχα χαρη καθολου!Απο δω και οερα στης τυπικες αλλα με υπομονη και απαλες κινισης 5 μερες αχυστος και πιομενος με ειδικη πορτοκαλαδα...και στα στανταρακια μου ,απο την προηγουμενη μερα 2 απανοτες μαλακιες και μονο λιγο καφε..Οταν εχυσα λοιπον δεν εφυγε αμεσος αλλα μου επλυνε τον πουτσο και με ρωτησε περασες καλα?λεω ενοειτε ,εκανε ενα μορφασμο σαν να μην το πιστεψε...Πριν φυγη με φιλαη στο μαγουλο...μαλλον για καλοπιασμα?δεν ανταπεδοσα αλλα με χαμογελο της λεω γιασου κουκλιτσα μου και σευχαρηστο.Αν θα ξαναπαο?Μπορει μονο και μονο 1μηπος αλαξη κατι ...ενοο για gfe, 2στα 3 ραντεβου φαινετε αυτο..3 γλυφη πολυ ωραια τα αρχιδια και τον πουτσο!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, numpas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού