Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το πρωτο γαμησι του νεου ετους ηταν σημερα στην πρωινη βαρδια, πανω στον οροφο, στο Αννιτακι. Κλασσικα όταν πηγα, όλα τα δωματια ηταν γεματα, οποτε τι να κανω, να είναι καλα το youtube που με συντροφευσε μεχρι να ερθει η σειρα μου Ναι!Ναι! Η Αννιτα είναι γυρω στα 24-27, ομορφουλα με γλυκο προσωπο, ενώ τα λιγα περιττα κιλακια που εχει, της προσθετουν κι άλλη θηλυκοτητα! Προσκύνημα Γενικα εχει ωραια πιασιματα και σχετικα μεγαλο στηθος.
Παρολο που πηγαινε από το ένα δωματιο στο άλλο, ηρθε χαμογελαστη και με πολύ καλη διαθεση. Τα προκαταρκτικα της πολύ καλα, με φιλακια στο σωμα, ενώ ετριβε πολύ σεξουαλικα το σωμα της πανω στο δικο μου. Τα βυζια της ταλαντευονταν πανω στο πουτσο μου, και μεσα σε λιγα δευτερόλεπτα μου τον ειχε κανει καγκελο, χωρις καν να μου τον αγγιξει. Της ειπα ότι θελω ΑΚΑ, και αμεσως τον εβαλ στο ζεστο της στοματακι. Η πιπα της δεν είναι πολύ βαθεια ή δυνατη, είναι όμως αργη και αισθησιακη. Προσφερει ωραιο και αργο καραμελωμα στις μπαλλες, χωρις να ξεχναει να επιστρεφει για γλυψιμο στο πουτσοκεφαλο. Δαχτυλο δεν της εβαλα, γιατι ξερω ότι δεν της πολύ-αρεσει, αλλα της χαιδευα επιφανειακα τα μουνοχειλα και την κλειτοριδα.
Στη συνεχεια μου εβαλε καποτα και ηρθα από πανω της. Ειχε πολύ καλη συμμετοχη στο γαμησι με κραυγουλες και ναζακια, και προσπαθουσε να τον παρει οσο το δυνατο πιο βαθεια στο μουνακι της. Δεν εκανα άλλη σταση μαζι της, γιατι ηθελα να βλεπω το γλυκο της προσωπο όταν χυνω. Μετα το τελος της συνεδριας, και χωρις ιχνος βιασύνης, μου εδωσε 1 φιλακι στο μαγουλο και με αποχαιρετησε ΚαπέλοΚαπέλο
Συνοψιζοντας, η Αννιτα δεν κανει ΑΚΑ τελειωτικο, δε δινει κωλο, δεν κανει γλυφοκωλαδα, δε δινει γλωσσοφιλα, ενώ η πιπα της δεν είναι αρκετα βαθεια. Γιατι τοτε η καλη βαθμολογια? Διοτι είναι πολύ προσχαρη και ευγενικη, προσπαθει να ευχαριστησει τον πελατη, δε βιαζεται, και φυσικα είναι μεγαλη καυλα να βλέπεις 1 νεανικο προσωπακι να σου ρουφαει τον πουτσο! Δε λεω, πιο πολύ με καυλωνουν οι Ρωσιδες milf με τα λαρυγγωτα τους ακα τελειωτικα τσιμπούκια και τις γλειφοκωλαδες, αλλα είναι απαραιτητο κι ένα γλυκο προσωπακι που εκπεμπει αθωοτητα, να το βλέπεις να σου γλυφει τις μπαλες Ναι!Ναι! Ετσι, για να υπαρχει ποικιλια λοιπον, και να σπαει λιγο και η μονοτονια με τα soviet-milfs/gilfs, η Αννιτα είναι ότι πρεπει ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού