Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 21 10
Στριπτιτζάδικα 55959
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιας και το Αθενς δεν ενδείκνυται πλέον (για μένα) για Σαββατοβραδα λόγω της τεράστιας προσέλευσης, είπαμε να δώσουμε μία δεύτερη ευκαιρία στο String μιας και τριγυρνάγαμε στο Γκαζι και το αγαπητό γκόλντεν έπεφτε μακριά. Πήραμε τα μαγικά χαρτάκια με τα οποία πληρώνεις 11 ευρώ στην είσοδο και έχεις ποτό και έναν χορό. Το +1 ευρώ είναι λόγω δώρου εορτών. Περάσαμε μέσα και ομολογώ ότι ήθελα να φύγω αμέσως. Οι περισσότερες κοπέλες ήταν κάτω του μετρίου για τα δικά μου γούστα και όσες ενδιαφέρουσες υπήρχαν κάνανε αερο χορό. Επειδή ακριβώς οι περισσότερες δεν ήταν του γούστου μου δεν συγκράτησα και ονόματα για να αναφέρω αναλυτικά το ρόστερ. Θα αναφέρω όσες μου φάνηκαν ενδιαφέρουσες περιπτώσεις (ας πούμε):
1) Τζια: Ξεχωρίζει εκεί μέσα, μιας και είναι η πιο όμορφη για εμένα. Γνωστή μούρη για όσους είναι συχνοί επισκέπτες στην αλυσίδα των queens. Την πήραμε για ένα χορό, αλλά αυτός τελείωσε πριν καν τελειώσει το πρώτο τραγούδι Μαλακία
2)Αναστασία: Ωραία νεαρή κοπέλα, πιθανολογώ από Ρωσία, αεροχορός και τίποτα ενδιαφέρον και αυτή
3)Χριστίνα: Ωραία μιλφάκι, με ανύπαρκτα βυζιά βέβαια,αλλά έκανε τον καλύτερο χορό από αυτές που πήρα.
4)Άννα: Μιλφάκι με τεράστιες βυζάρες, δεν την τίμησα γιατί ήδη είχα χαλάσει αρκετά για το μπάτζετ που είχα θέσει
5)Ανναμπελ: Έκφυλο μελαχρινό, με βυζάρες και κωλάρα, από χορό δεν γνωρίζω όμως καθώς δεν τιμήθηκε.
Υπήρχαν και οι γνωστές μιλφ Κωνσταντίνα και Ναταλία από Άθενς. Τις αναφέρω απλώς γιατί τις γνωρίζω, αν και δεν τις έχω τιμήσει ποτέ σε χορό.
Γενικά κάθε φορά που περνάω μου φαίνεται και χειρότερο. Η διοίκηση θα πρέπει να φροντίσει να έρθουν πιο ωραίες κοπέλες και με περισσότερη όρεξη. Από σόου έχει λαιβ σεξ τεο-ιννα και τίποτα άλλο.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2018
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
612
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, giannos69, stakaman21

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2018
Όντως αδιάφορο... Κοπέλες κάτω του μετρίου, χωρίς το ελάχιστο σοσιαλ ταιμινγκ και αρπάχτρες Μαλακία
08 Ιανουαρίου, 2018
Δεν έχει στριπ στο Γκάζι ρε παιδιά...μόνο μπαράκια και ταβέρνες... Καπέλο
09 Ιανουαρίου, 2018
Στην αρχή του το μαγαζί είχε κάποιο ενδιαφέρον φέρνοντας κυρίως κοπέλες από το αθενς και το γκολντεν οι οποίες δεν ήταν τόσο φίρμα εκεί και έκανες χαβαλέ. Από όταν έπιασε ο χειμώνας το μαγαζί έχει πάρει την κατηφόρα δυστυχώς!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3