Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Μαργκώ την είχα σταμπάρει καιρό αλλά δεν είχα καταφέρει να την πετύχω σε ώρα που με βόλευε. Τελικά στο τέλος των γιορτών την πέτυχα στην ενδιάμεση βάρδια και ξεκίνησα για το ίδρυμα. Η πρόσβαση σχετικά εύκολη μέσω της ΕΟ και το παρκάρισμα ακόμη ευκολότερο δεδομένου ότι υπάρχει ιδιωτικός χώρος. Η κυρία στην υποδοχή μάλλον αδιάφορη, αφού μου άνοιξε μιλώντας στο τηλέφωνο το οποίο συνέχισε να το κάνει για τουλάχιστον κανά 5λεπτο. Όταν εδέησε και το έκλεισε μου πρόσφερε ένα χυμό και μου είπε για τις κοπέλες που είχαν βάρδια. Ο χώρος καλός και άνετος αλλά με ένα βασικό μειονέκτημα, το εσωτερικό των δωματίων φαίνεται από το σαλόνι, θα μπορούσαν να τοποθετήσουν ένα διαχωριστικό έτσι ώστε να μην φαίνονται το εσωτερικό των δωματίων φάτσα κάρτα. Μετά από λίγο έρχεται και η Μαργκώ, η κοπέλα είναι σχετικά ψηλή με κορμάρα και υπέροχα φυσικά 2,5-3αρια βυζιά, σίγουρα κερδίζει τις πρώτες εντυπώσεις. Πέρασα στο δωμάτιο με απλό πρόγραμμα και ξεκίνησα μπανάκι για να φρεσκαριστώ και εδώ άρχισαν οι βιασύνες. Η κοπέλα μετά από ένα λεπτό μπαίνει στο δωμάτιο πριν τελειώσω το μπάνιο μου, πρώτη φρίκη. Της λέω περίμενε και σου΄ρχομαι, τελειώνω και την βλέπω στρωμένη στο κρεβάτι γυμνή μην χάσει και κανένα δευτερόλεπτο παραπάνω Κεφάλι σε τοίχο!, δεύτερη φρίκη. Τέλος πάντων επειδή ήταν μουνάρα λέω δεν πειράζει και ξαπλώνω δίπλα της, μου αρχίζει κάτι ψευτοπροκαταρκτικά με φιλάκια στο στήθος και ταυτόχρονα μου χάιδευε το πέος με το στήθος της. Πάει να ξεκινήσει στοματικό χωρίς να είμαι τελείως έτοιμος και της λέω «περίμενε θέλω να γευτώ τα βυζάκια σου» τα οποία μου τα πρόσφερε χωρίς να δυσανασχετήσει. Ξεκινάει στη συνέχεια ένα καλό στοματικό αργό και με παιξίματα της γλώσσας στη βάλανο και μετά από δική μου προτροπή ένα πολύ καλό πέρασμα και στα μπαλάκια. Το κυρίως πιάτο είχε Κατσικογάμης αρχικά όπου η θέα να καρφώνεις τέτοιο κώλο και να βλέπεις στο καθρέπτη τα στήθη της να πάλλονται ήταν εξαιρετική. Την γυρίζω στη συνέχεια σε ιεραποστολικό όπου και στήθηκε καλά και έτσι με τα πατουσάκια της στο πρόσωπο μου τελείωσα. Εννοείται ότι με το που τελείωσε η συνεδρία και σηκώθηκα να βγάλω το προφυλακτικό η Μαργκώ είχε ήδη ξεκινήσει να ντύνεται και σε χρόνο ρεκόρ την έκανε. Συνολικός χρόνος στο δωμάτιο σκάρτο 8λεπτο.
Συνοπτικά η κοπέλα είναι αντικειμενικά όμορφη και εντυπωσιακή αλλά βιάζεται υπερβολικά και αυτό είναι μεγάλο μείον. Η διαφορά στη τιμή στα στούντιο σημαίνει και λίγο περισσότερος χρόνος. Μάλλον αυτό πρέπει να αποτελεί εντολή του ιδρύματος γιατί όσο περίμενα και η άλλη κοπέλα της βάρδιας ονόματι Αντρέα μπήκε βγήκε στο δωμάτιο αέρας ούτε 5 λεπτά. Δεν νομίζω να ξαναδοκιμάσω στο εν λόγω ίδρυμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργκώ
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
424
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, dinos34, downunder και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2018
Είναι λες και η κριτική που κάνεις να την είχα γράψει εγώ!! απίστευτο.
Ακριβώς μία από τα ίδια..λες και περίμενε μετά από σένα να έρθει σε μένα να κάνει την ίδια ξεπέτα..γι αυτό μάλλον θα βιαζόταν.
Ακριβώς ίδια προκαταρκτικά, μόνο που εγώ κρατήθηκα πολύ λιγότερο, όπερ αγαμίες..
Όντως βυζάρες και εντυπωσιακή πρώτη εικόνα..αλλά αυτά τα δόντια και γενικότερα το στόμα της ήταν απόλυτα ξενερωτικό.
Τι να πω φαίνεται η βαρεμάρα της είχε χτυπήσει κόκκινο..
Μακριαα λέμε...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1