Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλεξανδρα ειναι μια νεαρη Ρωσιδα με ομορφο γλυκο προσωπο με πολυ ομορφα ματια , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , μικρο στητο φυσικο στηθος , λευκο δερμα , κοντη σε αναστημα και ωραιο αδυνατο σωμα με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα και σταση 69.Η κοπελα εχει αρκετες καλες κριτικες αλλα εχει και καποιες κριτικες που λενε οτι κανει τυπικο αδιαφορο γαμησι χωρις συμμετοχη.Αποφασισα να την τεσταρω ιδιοις ομμασι για να σχηματισω την δικη μου αποψη!

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο εναν πελατη ηρθε η κοπελα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Η κοπελα ηταν ευδιαθετη και φαινοταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας.Η κοπελα εβγαλε το στρινγακι της και ξαπλωσε απο πανω μου.Εγω αρχισα να την χουφωνω στο κωλαρακι και να την φιλαω στον λαιμο και να της γλυφω τα ωραια βυζακια της.Αυτη τριβοταν πανω στην πουτσα μου και μου εγλυφε τον λαιμο μου.Μου εκανε και κοπλιμεντα για την εμφανιση μου...χαχα...Μειναμε αρκετη ωρα να χαμουρευομαστε.Υστερα αυτη μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι μετρια αλλα φαινεται οτι προσπαθει.Μπαλακια δεν γλυφει.Προσπαθουσε να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει.Παντως δεν παραπονεθηκε που της πατουσα το κεφαλι.Το θετικο ειναι οτι οταν σε πιπωνει σου ριχνει και ματιες με τα ματια της.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα.Θα ηταν αμαρτια να μην γλυψω τετοιο μουνακι! Εχει πολυ ομορφο ροδοκοκκινο μουνακι! Αν και ειναι λιγο ξεχειλωμενο! Αρχισα να γλυφω με μανια το μουνακι της! Αυτη εδειχνε να το απολαμβανει.Της αρεσει πολυ το γλυφομουνι απο οτι καταλαβα.Την εγλυφα και αυτη εβγαζε βογγητα και επιφωνηματα καυλας! Την εγλυφα και αυτη επαιζε με τα μαλλια μου! Επαιζα και με τα δαχτυλα μου επιφανειακα με το μουνακι της χωρις ομως να αφηνει να της χωσω δαχτυλο μεσα στη μουναρα της.Της εκανα γλυφομουνι πολυ ωρα.Καποια στιγμη σταματησα απο μονος μου χωρις αυτη να μου πει κατι.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο.Αυτη με κοιτουσε μεσα στα ματια και επαιζε με το στηθος μου.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Ωραια η θεα της στα τεσσερα! Εχει ωραια κατασπρη κωλοτρυπιδα! Της τον καρφωσα στο μουνακι και αρχισα να την γαμαω.Ειχε καλη σταση το σωμα της.Το θετικο ειναι οτι κοιτουσε τον καθρεπτη και εκανε παιχνιδι με τον καθρεπτη.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την ξεμουνιαζω πιο δυνατα! Αυτη ομως εδειχνε να αντεχει το δυνατο γαμησι! Την γαμουσα και της εριχνα κωλοχαστουκακια χωρις αυτη να παραπονεθει.Καποια στιγμη η τσατσα εκανε αυξομοιωσεις στην ενταση του ηχου της μουσικης! Προφανως για να τελειωνει η κοπελα.Γνωστο κολπο των τσατσαδων που και καλα δεν χτυπανε την πορτα! Η κοπελα παντως δεν μου εκανε την παραμικρη νυξη για τον χρονο και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Μετα απο λιγο δεν αντεξα βλεποντας αυτο το καυλιαρικο θεαμα απο τον καθρεπτη και αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στη μουναρα της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , ειπε οτι ειναι καλη με τους καλους πελατες , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Αλεξανδρα ειναι μια ομορφη νεαρη ιεροδουλη.Κανει προκαταρκτικα αρκετης διαρκειας , η πιπα της μετρια αλλα αρκετης διαρκειας.Μπαλακια ομως δεν γλυφει.Στο κυριως σεξ συμμετεχει με αληθινα επιφωνηματα.Της αρεσει το γλυφομουνι και σε αφηνει να την γλυψεις για πολυ ωρα.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Αντεχει δυνατο σφυροκοπημα στα τεσσερα και κανει παιχνιδι με τον καθρεπτη.Γενικα ειναι μια ευδιαθετη ιεροδουλη που σεβεται τον καλο πελατη και θελει να περασεις καλα.Εγω παντως περασα καλα και εμεινα ευχαριστημενος.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, putaniaris89 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού