Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 44 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
μετα από απουσια 14 ετων επεστρεψα στο συγκεκριμενο μαγαζι.
τα ποτα δεν ξερω να σας πω γιατι αυτό που παιρνω εγω δεν νοθευεται.
η προσβαση σε παρκινγκ ανυπαρκτη λογω του κεντρικου μερους, αναγκαστικα παρκαρεις καπου παρανομα εκει γυρω.
οι κοπελες 5 στον αριθμο με εξεπληξαν ευχαριστα γιατι δεν ειχαν μαυρες και ηταν ολες ανοικτόχρωμες ρωσιδες-ρουμανες, ψηλες, η πιο κοντη η ντανιελα είναι η πιο εντυπωσιακη με προσωπο ολο γλυκα, μικρο σφικτο κωλαρακι και βυζια κανονια του ναυαρονε. χαμογελαστες ολες τους.
πηρα χορο εκτος από την ντανιελα και με μια ρουμανα φωτεινη πιασιματου και μια που εμοιαζε στην πετρουλα κωστιδου ή την παολα φωκα, με πολύ ωραιο σωμα και καλη επιδερμιδα που φορουσε δικτυωτο ολοσωμο. πολύ καλες στο σοσιαλ οι κοπελες, χομαγελαστες και δεκτικες στο χαβαλέ. εδώ ξοδεψα 75 ευρω σε μια ωρα και εφυγα γρηγορα γρηγορα γιατι μου αρεσε και θα πετουσα και αλλα ασκοπα , οποτε πηγα να γαμησω. το γαμησι 30 ευρω στην πολη μας και 1,2 ευρω η πιτα γυρος "αθηναικων διαστσεων" συνολικα η εξοδος μου στοιχησε 106,2 ευρω και χαρηκα σημερα να φιλαω 10 βυζια.
2 της γκόμενας μου.
6 από 3 κοπελες στο Στριπ
2 στο μπουρδελο.
ητοι 10,62 ευρω το βυζι , λιγο παραπανω από την τιμη της τσιπούρας. και δεν βρωμας ψαριλα αλλα γυναικεια αρωματα...Γερο-μύστης

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2018
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Χυσεας, iuakoya και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2018
Μεγάλο χαμόγελο
10,62€/βυζί, ή 3619δρχ. με την στρογγυλοποίηση. Χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
I
ILIAS1339
08 Ιανουαρίου, 2018
Πόσο RESPECT όμως?? Ναι!Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2