Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημερα σε ολους και καλη χρονια.Την Μαρια την ειχα ξαναπαρει πριν περιπου 1 χρονο και εμεινα απολυτα ικανοποιημενος.Εμφανισιακα την γνωριζετε σιγουρα δεν θα προβω σε λεπτομερειες περι εμφανισης.Ανεβαινω στον οικο στις 6 με σκοπο οι κορασιδες να ειναι φρεσκιες φρεσκιες.Με το που μπαινω ηταν μονο 2 ατομα στο σαλονι και λεω ειμαστε ενταξει δεν εχει πολυ κοσμο.Τι ηθελα και το πα πλακωσαν κατι πακιστανια αλλα ενταξει υγεια.Σε λιγο βγαινει η Μαρια απο το κεντρικο δωματιο και ρε γαμωτο δεν ξερω για σας αλλα το περπατημα της το γουσταρω πολυ.Τελοσπαντων στα του αγωνα τωρα αφου πληρωσα την υπηρεσια μπαινει η Μαρια μεσα με βρισκει φουλ καβλωμενο και αρχιζουμε το αλληλοχαμουρεμα.Της εγλειφα βυζια ετριβα το πιπι της πεσανε παθιασμενα γλωσσοφιλα με πρωτοβουλια δικη της κυριως αλλα και στο λαιμο της χουφτωνα τον κωλο ποπο αφρατος που ειναι ουτε η μαγια σε φρεσκο ασπρο ψωμι δεν ειναι ετσι και η Μαρια οπως και γω ειχαμε για τα καλα πορωθει.Επειτα παρεμεινα ορθιος και αυτη καθισμενη στο κρεβατι μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και μου πηρε μια τρομερη πιπα χωρις δοντι και καλο ρυθμο και ταυτοχρονα με παροτρυνση δικη μου μου εγλυφε τα αρχιδια.Μετα ξαπλωσαμε στο κρεβατι εγω απο κατω και αυτη πανω με το που εβαλε το μουνι της μεσα στο πουτσο μου σαν λυσσασμενος με ολη μου την δυναμη την γαμαγα.Μετα απο περιπου 2 λεπτα εχυσα και η Μαρια σαν γνησια επαγγελματιας και ειδικα Ρωσιδα δεν εφυγε κατευθειαν και αντιθετως με εσφιγγε και ταυτοχρονα με φιλαγε παντου οπως αυτο εκανα και εγω ετσι λοιπον μετα απο κανα λεπτο σηκωθηκε και της μιλησα καποια Ρωσικα και εννοειται πως ενθουσιαστηκε για αυτο.Αργοτερα με χαιρετησε και εφυγε με χαμογελο αγγελου και λιγα λεω.Μετα αφου βγηκα απο το δωματιο και χαιρετησα την τσατσα δεν θα ξεχασω που ακριβως στο διπλα οικο μια κορασιδα ειχε καρφωθει πανω στη μηχανη μου και μου πε να ερθω και γω μαζι?Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, professorx, Πρυτανης και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού