Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν λίγο καιρό έζησα μια ωραία εμπειρία με την Έλενα. Ήθελα να κάνω ένα ραντεβού με την κοπέλα αυτή.
Το ραντεβού κλείστηκε σε ξενοδοχείο των βορείων προαστίων. Εύκολα με το γραφείο που δουλεύει η Έλενα.
Ήρθε την ώρα ακριβώς που είχαμε κανονίσει. Από το πρώτο λεπτό που ειμουν μαζί της αισθάνθηκα σαν να είμαι με την κοπέλα μου.
Εμφάνιση πολλή καλή. Μετα τις πρώτες αναγνωριστικές κουβέντες άρχισε σιγά σιγά να βγάζει τα ρούχα της .Φορούσε σέξι εσώρουχα
με τις πρόστυχες της μαύρες καλτες !!! Για την ηλικία της ( 36 ) εχει κορμαρα. Μπήκε για μπάνιο να φρεσκαριστεί και βγηκε με την
πετσετα.Πέσαν τα πρώτα γλωσσοφιλα και με έκανε τούρμπο. Η αύρα που βγάζει σε τρελαίνει...πιανεις βαρβάτη γυναίκα.
Τον έβαλα στις βυζαρες τις και του εδινε τα πρωτα γλυψιματα.Τον πηρε στο στομα της και τον εκανε δικο της ολο..εγλυφε ομορφα και τα μπαλακια.
γυρισαμε 69 να γευτώ το μ...της. μοσχομύριζε και το περιποιήθηκα αναλογα. Ζητησα να μου βαλει το προφυλακτικό να την παρω. Δεν αντεχα αλλο.
Την εστησα στα 4 γιατι ηθελα αυτην την ωραια θεα .Τα λογακια τα > διναν και περναν απο τους δυο μας..
ετσι πως ηταν στα 4 με ανοικτη κωλαρα ζητησα και μου προσφερε την πισω τρυπουλατης...Φωνες ηδονης .σιγουρα μας ακουγαν...
δεν καρατηθηκα και πολυ και η πρωτη κατεθεση εγινε μεσα στην κολαρατης... Διαλυμα τωρα για να χαλαρωσουμε για Βγυρο.αφου καναμε το μπανακιμας
αρχισαμε και λιγο διαλογο.Σαν ατομο ευχάριστο .νιωθεις αντετα μαζι της. Νομιζα οτι επειδή θα εχει παιξει σε ταινίες θα ηταν καπως...
καμια σχεση. ειναι ανετο και δεν σε κανει να βαριεσαι που εισαι μαζι της.Στον β γυρο τωρα η ανηψωση δεν αργησε να ερθει. με τα φιλια της και χαδια της σηκωθηκε το πουλακι μου ( χαχαχα ) . πηγα καθησα σε εναν καναπε. γονατισε κατω και μου τον πηρε γλυκα στο στοματης .εκει ηθελα την 2 καταθεση..οπως και εγινε..τα πηρε στο υπεροχο στομα της.ετρεμαν τα ποδιαμου...Ζουσα φανταστικες στιγμες μαζι της...Καναμε τα μπανια μας για να ντυθουμε να φυγουμε.Δυο πραγματα ακομα που μου εκαναν εντυπωση σε αυτην την κοπελα.Ενα ειναι οτι δεν κοιταζε το ρολοι και το αλλο που δεν μου ζητησε τα λεφτα προκαταβολικα...Σε ευχαριστω για ολα Ελενα και συντομα θα ξαναβρεθουμε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
giorgosman1
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.189
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimitristz92, petla, popov και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2018
Ευχαριστω πολυ γιαβρι μου ....ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
07 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ ευχαριστώ για όλα .Σύντομα θα ξαναβρεθούμε... ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
08 Ιανουαρίου, 2018
οτι και να πουμε για την Ελενα ειναι λιγο.... Έρωτας
09 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΈρωταςΈρωτας
12 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πανω απο ολα ειναι σωστο ατομο. Και εξω καρδια.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5