Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Tην Αλίκη την συνάντηση στην εκκίνηση της στο γραφείο. Μου γυάλισε από την αρχή αλλά ήμουνα και διστακτικός μιας και δεν υπήρχε ούτε μία κριτική. Αποφάσισα και την κάλεσα στο χώρο μου. Το γραφείο άψογο, μου έστειλε πιπινάκι γάλακτος, περίμενα κάτι ωραίο-συνηθισμένο, όμως ήταν πολύ καλύτερο των αναμενόμενων προσδοκιών μου. Καύλωσα με το που την είδα και μέσα στο ασανσέρ, ήδη είχε αρχίσει να μου σηκώνεται έτσι όπως με έβλεπε. Μπήκαμε στο διαμέρισμα, δεν κάναμε ιδιαίτερες συστάσεις, το μόνο που μου είχε πει είναι ότι είναι 19 χρονών. Δεν ήθελα να μάθω περισσότερα για το πρόσωπο της, να το γαμίσω ήθελα σα πούστης και δεν κρατιόμουνα. Πλακωθήκαμε στα γλωσσόφιλα και ο πούτσος μου είχε γίνει ξύλο, το έπιανε απλά και μου τον έπαιζε. Σιγά σιγά την κατέβασα προς τα κάτω και άρχισε το κλαρίνο. Για την ηλικία της τον ρούφαγε πολύ καλά και ρούφαγε και @@, προχωρημένη μου φάνηκε. Την άφησα και πήγε για μπάνιο. Καθυστέρησε εκεί λιγάκι (αρνητικό). Ήρθε όμως με ορέξεις να παίξουμε δυνατή μπάλα στο τερέν (υπέρδιπλο κρεβάτι “καργιόλα” ) . Tη πλάκωσα κατ΄ ευθείαν στο γλυφομούνι, τα μουνοχειλάκια της είναι τριαντάφυλλο, ανοιγμένα, καύλωνε, αυτή κάποια στιγμή άρχισε πάλι να με πιπώνει και επειδή φοβήθηκα μη τελειώσω την γύρισα ανάσκελα και τη κάρφωσα (με προφυλακτικό εννοείται). Η καλύτερη της στάση είναι το πισοκολλητό, τη πήρα πολύ δυνατά μιας και είχα γίνει τούρμπο. Τη γαμούσα επί 40 συνεχόμενα λεπτά, είχα τον έλεγχο γι΄ αυτό και πέρασα καλά. Έχυσα στα βυζάκια της και μόνο τότε ηρέμησα κάπως. Η ώρα είχε περάσει και για 2ο γύρο δεν έλεγε. Ένας γύρος και καλός. Η πίσω πόρτα μου φάνηκε αρκετά δουλεμένη αλλά δεν ζήτησα σε αυτή τη φάση. Πέρασα καλά με το μικρό. Τη συνιστώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.321
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, yorkie, petla και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2018
Θέλω να σκίσω... Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1