Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 296 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν τη κοπέλα τη βλέπω στο σαλόνι. Νοστιμούλα και πληρώνω το αντίτιμο για να μπω στο δωμάτιο. Έρχεται αυτή και μου λέει
- Hola!
-Hello! Do you speak English?
- (Δε κατάλαβε, με κοιτούσε)
-Spanish?
- Si
- From Spain?
(Με κοιτάει)
Καλά ας το της λέω. Εκεί παρατήρησα πως έχει σιδεράκια και λέω ε ρε γαμ… πως τη πάτησα έτσι! Δεν ήθελα να φύγω γιατί ήμουν καυλωμένος. Βγάζω τη πετσέτα και με κοιτάει. Της κάνω νόημα να μου τον παίξει και με κοιτάει. Της πιάνω το χέρι και το βάζω στον πούτσο μου και κάνει μια έκφραση σαν να είπε ‘ααα ναι αυτό πρέπει να κάνω!’ Ε ΠΡΟΦΑΝΩΣ!Πόσο δύσκολο είναι??

Γενικά όσο καλά είναι τα αγγλικά της άλλο καλή είναι στο να παίρνει πρωτοβουλίες. Μιλάμε δε καταλάβαινε τίποτα. Στο τέλος επειδή δεν υπήρχε καμία ελπίδα την έβαλα να μου το παίξει να τελειώσω και όταν έφυγε μου άφησε και τη πόρτα ορθάνοιχτη και με είδαν και 3 συναγωνιστές. Όχι ότι έχω κάτι να κρύψω αλλά προτιμώ αν πάω σε μπουρδέλο να μη το βλέπει όλο το σαλόνι! Γλώσσα
Τέλος πάντων, η κοπέλα αν και ευδιάθετη είναι πολύ άπειρη και δε μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Alejandra
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spybat, mkavlos, claimain και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2018
τι ισπανιδα ρε παιδια? Μπαμ κανει για αθιγγανη ρουμανα η βουλγαρα Μαλακία
S
showman_80
07 Ιανουαρίου, 2018
Το κορίτσι είναι απο Βενεζουέλα αλλά είναι εντελώς αχρωμη και άοσμη ... μια φορά ήταν αρκετή...
09 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σιγα μην ειναι και απο το ακαπουλκο... ρουμανα η βουλγαρα ειναι.. εχουν ενα μελαμψο δερμα που θυμιζει λιγο λατινες,αλλα δεν ειναι,της μιλαγε ισπανικα ο ανθρωπος και δεν ηξερε..οποτε
Ε
ερυθρος_εραστης
10 Ιανουαρίου, 2018
Στανταρτ φολα η μικρη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4