Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 21 10
Στριπτιτζάδικα 55783
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...στο μυαλό μου υπήρχαν σκόπιες αλληλοαναιρούμενες σκέψεις και μια έντονη ανάγκη για σαρκική διέγερση άνευ συναισθήματος ...έτσι πήρα τον μοναχικό δρόμο για το εν λόγω στριποθέατρο ...
...το ευγενικό προσωπικό μου πρόσφερε , μια πολύ καλή θέση όπου είχα εποπτεία όλου του μαγαζιού ...ο ερυθρός οίνος ήρθε και άρχιζα να βάζω το μυαλο μου σε τάξη ...μέχρι την επέλαση της αιδοιοθύελας ...με τπου κάθησα δεν σταμάτησαν οι κορασίδες να μου ορμάνες αποπλανώντας με στις παράξενες ηδονιστικές τους διαδρομές...
...πρώτη η όλγα , μια χαμογελαστή ρωσίδα με λιγνη σιλουέτα μου προσφερε ένα αργο αισθησιακό πρόγευμα ...στη συνέχεια η ναταλία μια χυμώδης μιλφοπολωνέζα που μου πρόσφερε απτική επαφή στο υγρό αιδοίο της και έντονη μαστολειχική απόλαυση ...είχα ανάψει ...και είχα το εξής δίλημμα να φύγω ή να κάτσω και να βρω τρόπο να εκτονωθώ στο μαγαζί ...δεν πρόλαβα να το σκεφτώ πολύ και ήρθε η έλενα μια ξανθια μιλφορουμάνα αρκετά καυλωμένη , άρχισα να λείχω τους μαστούς της με μανία και κεινη να μου πιάνει το πέος πανω απο το παντελόνι , ...,με είχε πιάσει μια παράξενη μανία και άρχισα να τρίβω το διατεταμένο πέος μου πάνω στο αιδοίο της που τα χώριζε μονο το ύφασμα του του παντελονιού μου και το στριγκάκι της ...ήμουν σε οργασμικη κατάσταση και κεινη το απολάμβανε , μέχρι που δεν άντεξα και απέκκρινα απο μέσα μου το υγρό ...μέχρι να φτασω στο τραπέζι μου αναψοκοκκινισμένος και ικανοποιημενος απο την άρτι εκχυθήσα ποσοτητα εγκεφαλικών συνουσιοπιοειδών ...
είσοδος 11
χοροί : 3διπλοι των 6

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2018
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, Slimreaper και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού