Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πήγα στοχευμένα στο Λιοσίων 73Β όροφος (αδελφάκι του Λιοσίων 73Α ισόγειο) για την Αλεχάνδρα από τη Βενεζουέλα. Η Αλεχάνδρα δούλευε μαζί με την Μαρία την ελληνίδα, με πρωκτικό η δεύτερη. Προτίμησα την πρώτη γιατί αποζητούσα το ωραίο εξωτικό κορμί της.

Περίμενα αρκετή ώρα στο σαλόνι να αδειάσει δωμάτιο, αφού οι περισσότεροι πελάτες για την Αλεχάνδρα ήρθαν... Χμμμ;

...δίνω το μπλε χαρτάκι στην ευγενική υπηρεσία και εισέρχομαι στο ωραίο δωμάτιο...

...μετά από 20 λεπτά περίπου μπαίνει η λατίνα αγέλαστη και λίγο κουρασμένη - φυσικό είναι αν είχε σερί δωμάτια - βγάζει αργά τα ρούχα της, δυστυχώς όχι ερωτικά... Money Mouth

...σηκώνομαι από το κρεβάτι να την αγκαλιάσω και μου λέει να ξαπλώσω και να μη βιάζομαι Θυμός

"Όχι διαταγές σε μένα μωρό μου"

Ξαπλώνει δίπλα μου και με αφήνει να τη χαϊδεύω και να γλύφω το όμορφο στήθος της. Πήγα να γλείψω το νινί της και τότε άρχισε να εξετάζει προσεκτικά τα χείλη μου, τη γλώσσα μου, τη στοματική κοιλότητα, περίμενα να βγάλει και ξυλάκι για να δει πίσω από τη γλώσσα μου. Θυμός

"Στη Βενεζουέλα να φοβάσαι μη κολλήσεις κάτι, όχι στην Ελλάδα γλυκιά μου"

Τελικά μου επέτρεψε να γλείψω λίγο το νινί της αφού πρώτα μου ξεκαθάρισε να μη εισχωρήσει η γλώσσα μου σε αυτό...φαίνεται θα διαπίστωσε η γιατρός την ύπαρξη επικίνδυνων βακτηρίων στην άκρη της γλώσσας μου...φάνηκε πάντως να μην το απολαμβάνει σε κάθε περίπτωση. Money Mouth

Της ζήτησα να μου κάνει ελεύθερο στοματικό (είχε ανακοινωθεί από την υπηρεσία στο σαλόνι) και τότε άρχισε πάλι η ιατρική εξέταση...εξέταζε σχολαστικά τον πούτσο μου γύρω - γύρω, πάνω κάτω δεξιά αριστερά, τα μπαλάκια, όλα...μου ήρθε να της ρίξω σφαλιάρα... Θυμός

...αερόπιπα σύντομη με χέρι...της είπα να περάσει προφύλαξη μήπως γίνει καλύτερη - τελικά σε αυτό το σπίτι τα ελεύθερα στοματικά μόνο στο σαλόνι γίνονται - πράγματι κάτι καλύτερο έγινε γιατί δεν φοβόταν τα μικρόβια, αλλά και πάλι πιο πολύ τον έπαιζε με το χέρι της παρά τον έγλειφε Θυμός

"Αν ήθελα κοπέλα μου να τραβήξω μαλακία, καθόμουν και στο σπίτι μου"

Την σταμάτησα και της ζήτησα πισωκολλητό αφού το πίσω σύστημα της είναι όλα τα λεφτά, πήρε θέση στα 4 και εισήλθα στο στενό νινί της...για πρώτη φορά από τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο είχα 100% στύση...την κοπανούσα καλά και αυτή φώναζε (ίσως και να πονούσε λίγο)...πολύ καύλα τότε το μωρό... Έρωτας

...γύριζε πίσω το κεφάλι και με κοιτούσε όλο καύλα βγάζοντας αληθοφανείς κραυγές...κατάθεσα σε αυτή τη μοναδική στάση και στράγγιξα τελείως χαϊδεύοντας τους γλουτούς και το κωλοτρυπίδι της (δεν το δίνει)..το μωρό δεν βιαζόταν...η υπηρεσία δεν χτύπησε Ναι!

Ντύθηκε αργά, ρώτησε αν μου άρεσε, χαιρέτησε και αποχώρησε

Συμπερασματικά, η Αλεχάνδρα είναι όμορφη μελαχρινή κοπέλα με λάτιν χαρακτηριστικά και ωραίο σώμα,ωραίο στήθος μεσαίο στητό με μεγάλες μαύρες θηλές, ιδιαίτερα άριστο πίσω σύστημα (σχήμα, αφή, κωλοτρυπίδι, νινί). Στα αρνητικά τώρα τελείως τυπική, αγέλαστη, φοβάται μη κολλήσει κάτι - πουτάνα και αν φοβάται τα μικρόβια δεν πάει - δεν κάνει προκαταρκτικά.

Πρόταση αγοράς: αποκλειστικά για λατινολάτρες που πάνε ήδη καυλωμένοι προτείνω να περάσουν κατευθείαν στο πισωκολλητό γιατί είναι το μόνο που αξίζει.

Ελπίζω να βοήθησα...Καλή Χρονιά σε όλους και Καλά Γαμίσια!!! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Alejandra
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, spybat, serafin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2018
...καλά πως είχες 100% στύση , μ'αυτές τις συνθήκες ??!!! Χμμμ;

εγω θα είχα φύγει ...

άξιος πάντως Καπέλο
06 Ιανουαρίου, 2018
Ποιός ξέρει απο ποιό κωλοχώρι την έχουν φέρει . Σόρυ αλλά τα γίδια της λατινικής αμερικής τα ειχα φάει στην μάπα οταν
ήμουν στο USA . Πουτάνες στην ψυχή .... στο σώμα , ασε !
Μας ανέβασες την πίεση με την καργιόλα .....
07 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μόρτη μου ήθελα πολύ να γαμήσω το λατιν και το κοπάνησα καλά από τα νεύρα μου... Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3