Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ενθουσιασμένος με τις φωτογραφίες και τα σχολια άλλων συναγωνιστών, θεώρησα ότι έπρεπε να τη δοκιμάσω.
Κανόνισα συνάντηση πολύ ευκολα στο bill.
Στη πρώτη στιγμή της συνάντησης ψιλοπάγωσα με αυτό που εισέπραξα απο τη παρουσία και τη γενική αύρα της κοπέλας.
Μαλλον θα έλεγα ότι ψιλοξενέρωσα..ενταξει θα μου πει κανεις τι περίμενα; κάποιο μοντέλο ;
Διάθεση πολυ θετικη, είναι ωραιο τυπακι, πρόθυμη στο να σε ικανοποιήσει και υπάκουη.
Δεν είμαι βέβαια και ο πιο απαιτητικος στα του σεξ οποτε δε μπορω να πω κ τπτ παραπανω.
Σωμα απλα ικανοποιητικο, ο κωλος της οταν ειναι ορθια ειναι ψιλοπεσμενος και φαινεται οταν τον πιανεις οτι οντως χρειαζεται λιγο
γυμναστικη!!ας οψεται το νεαρο της ηλικιας .
Στηθος φουλ φτιαγμενο και περιεργο στην όψη..
Τα 100€ μαλλον πολλα αλλα τι νακανεις.. αφου εκει παιζουν οι τιμες...
Εν ολιγοις οκ, δε τρελαθηκα..η δευτερη φορα ηρθε μετα απο προσπαθεια μετα μαλακιας και ατελειωτο γλυψιμο παπαριων..
ευτυχως που τα καταφερα γιατι θα χα φρικαρει!!
Αυτα απο μενα που θα λεγα τι ειμαι κ περιεργος στα γουστα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
214
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, sexy_captain, satyrus και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2018
δυνατό τεμάχιο ........
07 Ιανουαρίου, 2018
...υπομονη ...γιατι που ξερεις?..ισως την επομενη φορα σου φερει στο ..ξεκουδουνο καμια φιλη της..για εκπληξη
07 Ιανουαρίου, 2018
Θα συμφωνήσω μαζί σου. Και με έμενα περίπου τα ίδια ήταν. Τιμάει τα χρήμματα της, αλλά δεν σου δημιουργεί κάποια αίσθηση να ξαναπάς, έχοντας σαν μέτρο σύγκρίσης κάποιες άλλες του χώρου με τα ίδια χρήμματα.
18 Φεβρουαρίου, 2018
Μία μόνο παρατήρηση. Το "μου αρέσει" ή "δεν μου αρέσει" είναι ότι πιο υποκειμενικό υπάρχει. Πιστεύω λοιπόν ότι καλό θα ήταν να αναφέρονται στα σχόλια χαρακτηριστικά που πρωτίστως έχουν να κάνουν με την συμπεριφορά, την σωματική υγιεινή, την τήρηση των συμφωνηθέντων κλπ, αφού πρώτα έχουμε γίνει ξεκάθαροι σ' αυτό που ζητάμε βεβαίως. Από κει και πέρα η αντικειμενική εξιστόρηση της συνάντησης δεν θ' αφήσει περιθώρια παρερμηνίας. Δεν είναι κακό να θυμόμαστε ότι είναι νέα κορίτσια, με συγκέντρωση εμπειριών, θετικές κι αρνητικές, που για τις περισσότερες γυναίκες της καθημερινότητας δεν φτάνουν δύο πλήρεις ζωές για να τις συγκεντρώσουν. και κάτι ακόμη μαγκάκια μου. Σε λάθος χώρο ψάχνουμε τις πουτάνες. Αυτές τις βρίσκεις το πρωί, στο χώρο της δουλειά σου και είναι αυτές που γαμιούνται με τον διευθυντή ή τον προϊστάμενό τους ώστε να διατηρήσουν ή να αρπάξουν μία θέση την οποία δεν αξίζουν. Γι αυτές που κάποιοι έχουν δίπλα τους και τις γαμάμε εμείς καλύτερα να μην πούμε τίποτα...
CR
CAVALLINO RAMPANTE
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4