Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη μέρα του χρόνου, στο Κολωνού 30Β δούλευε μόνο ο πάνω όροφος. Βγήκε η Αλίνα η οποία είναι μελαχρινή, αδύνατη με ωραίο κορμί και συμπαθητικό μουτράκι. Δεν το πολυσκέφτηκα, τόλμησα τη δοκιμή.

Ήρθε και γδύθηκε σχεδόν αμέσως. Το σώμα της υπέροχο αν και λίγο πιο αδύνατο από ότι θα το ήθελα. Μερικά χαδάκια από μέρους της. Είχε σκύψει μπροστά και έπαιζε το πούτσο μου. Εγώ δε χούφτωνα και έγλυφα τη πλάτη και τα κωλομαγουλά της. Μου σηκώθηκε επαρκώς, πέρασμα προφυλακτικού και γλύψειμο του πούτσου μου με γλυκό ρυθμό. Μία στάση ιεραποστολικό με γρήγορους ρυθμούς. Αντέχει το σφυροκόπημα και το επικροτεί. Έχυσα μέσα στο καυτό μουνί της και έμεινα μέχρι να στραγγίξω. Σηκώθηκε, με αποχαιρέτησε και αποχώρησε.

Η συνεύρεση αυτή ήταν αρκετά επιτυχημένη επειδή η κοπέλα το χειρίστηκε καλά
Δεν της το χα αλλά είναι καλή στις υπηρεσίες της. Συστήνεται για ένα καλό και επιτυχημένο ξεφόρτωμα χωρίς ακρότητες όμως. Θα την ξαναεπισκευτώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 FAT BASTARD, truker, xxxxxxxx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2018
Η ''Αλίνα το μοτεράκι'' είναι φιλότιμη και καλόκαρδη κοπέλα αλλά παραμένει στο υπεραπλό τυπικό πρόγραμμα εδώ και δύο χρόνια που δουλεύει.
08 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εφόσον είναι καλή στις υπηρεσίες της δεν πειράζει που προσφέρει το απλό πρόγραμμα. Για δεκάρικο είναι πολύ καλά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2