Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ώρα περίπου 7 απόγευμα. Η υπηρεσία μου εξήγησε το πρόγραμα, απο 40 τό απλό , 70 το μεγαλύτερο. Σε λίγο ήρθε η Ρουσλάνα στο σαλόνι , ψηλή και όμορφη, με έπεισε,έδωσα το 70αρι. Γδύθηκα και μετα απο κανα 5λεπτο έκανε την εμφανιση της, πολύ καλή συμπεριφορά, έκανα τα μαλλιά της πίσω και άρχισα να ασχολούμαι με τα στήθη της , να τα χαιδεύω, φιλώ , πιπίλισα και τις ρόγες , υπέροχη αίσθηση, φιλιά στο λαιμό και μάγουλα. Εβγαλε τον δονητή της, τον έχωσε, μου τον έδωσε και τον έπαιξα και εγώ στο μουνάκι της. Της ζήτησα να βγάλει τις μπότες, δέχτηκε αδιαμαρτήρητα, για αρκετή ώρα έπαιζα με τα πόδια της απο τα δάχτυλα ως τα μπούτια. Αρπαξα ένα πόδι και άρχισα να τρίβω την πατούσα πάνω σε πούτσο-αρχίδια, μετά από λίγο χρημοποίησε και το άλλο, ωραία ποδομαλακία. Ακολούθησε το 69 , καλή πίπα, έπαιξα με τα τα χειλάκια της και τη κλειτορίδα.

Έκατσε πάνω μου και σιγα σιγα αύξανε το ρυθμό , βγάζοντας βογγητά, πειστικά πράγματι. 'Οταν κατάλαβα πως θάρθει το τέλος της ζήτησα ιεραποστολικό, πάντα πρόθυμη, το καθηστέρησα όσο μπορούσα, φιλιά στο λαιμό και στα στήθη, αύξησα το ρυθμό, δεν ήθελα και πολύ, με κράτησε και λιγάκι μέσα.

Ευγενική συμπεριφορά,καλό service χωρίς να ξετρελένει, δεν θα με χάλαγε αν διαρκούσε λιγάκι περισότερο,ίσως την επόμενη φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Ρουσλάνα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
0
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού