Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατέβηκα στο κέντρο για την πρώτη κατάθεση του χρόνου, δεν είχα κάτι συγκεκριμένο ή στοχευμένο κατά νου, απλά άφησα το ένστικτο να με οδηγήσει περιμένοντας εκείνη την κοπέλα που θα μου έκανε κλικ, αφού πέρασα από μερικά σπιτάκια κατέληξα στο ακριτικό της Αγκύρας που όπου μου παρουσιάστηκαν δύο κοπέλες που αμφότερες με κάλυπταν πλήρως, το αρχοντικό μιλφογκίλφ Λώρη και η χαριτωμένη ξανθιά Χριστίνα με τη λευκόσαρκη επιδερμίδα, το μικρό βυζάκι και τον τσουπωτό πισινό. Μετά από μικρή αμφιταλάντευση επέλεξα τη δεύτερη κρατώντας τη Λώρη στα υπόψιν, στο δωμάτιο μπήκε ευδιάθετη ξεκινώντας με μασαζάκι, ακολούθως την έφερα σε 69 γευόμενος το μοσχομυριστό μουνάκι της, εκεί δε συνέβη το αμίμητο, άφησε την ομολογουμένως πολύ καλή πίπα στη μέση για να γευτεί το γλυφομούνι που της έκανα το παρτάκι, όχι ότι με πείραξε ιδιαίτερα βέβαια καθώς έχω εισπράξει επαίνους και επαίνους για την μαεστρία της γλώσσας μου, κάτι που επαναλήφθηκε νιώθοντας τους σπασμούς της και να μουνόζουμα να κατεβαίνουν στον οισοφάγο μου καθώς με σβησμένη φωνή αναφωνούσε "χύνω μωράκι μου, χύνω". Αφού την περιποιήθηκα σαν πριγκίπισσα είχε φτάσει η σειρά της, στήθηκε στα τέσσερα και μπήκα μέσα της με θέα την όμορφη κωλάρα της, έχοντας δε να αδειάσω καμιά βδομάδα το "σακούλι" γέμισε μέχρι πάνω. Ωραία συνεδρία που μακάρι να προμυνύει τα καλύτερα για το '18, το Χριστινάκι αν και λίγο εγωιστάκι είναι γλυκύτατο και πανέμορφο, πιθανώς να ξανατιμηθεί αφού πρώτα δοκιμαστεί και η ομοσταύλη της, εν αναμονή της επόμενης κριτικής, να έχετε όλοι ένα όμορφο '18...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.337
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Πρυτανης, Επιρρεπής και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού