Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μαρία είναι μία 40+ μιλφ από Ρωσία, σχετικά ψηλή, με σχετικά μεγάλο, αλλά πεσμένο στήθος, με πιασιματα, μελαχρινή, όμως φαίνεται να έχει ένα θέμα με τα μαλλιά της (σαν αραιωση) και μέτριο πρόσωπο, πράγμα που δεν με νοιάζει γιατί ακούγονται τόσα ωραία πράγματα για αυτήν που με έκαναν να μπω παρά την σπαστικη και ειρωνικη τσα2Θυμός. Επιπλέον μοιάζει με την φουρναρισσα της γειτονιάς μου, αλλά είναι πιο γλυκιά.
Αφού έχω πληθει στον νιπτυρα και ξεντυνωμε σκάει μύτη η Μαρία. Χαιρετιωμαστε και κατευθείαν έρχεται πάνω μου με χαδια γλωσσόφιλα, τριψίματα και άλλα ωραία. Μου αφαιρεί το μποξερακι και αρχίζει πιπα με καποτα. Της λέω να κάνει χωρίς και ευγενικά μου είπε όχι. Περίεργο σε άλλες κριτικές λένε για ακαΧμμμ;, αν και δεν με ένοιαζε ιδιαίτερα. Η πιπα της ήταν γρήγορη με dt στην αρχή, αλλά η στηση μου δεν έγινε 100αρα, γιατί καθώς σκληραινα ένιωθα τα δόντια της. Επίσης, εγλυφε και @ρχιδια. Δε με πείραζε γιατί με λίγο handjob με καυλωσε φουλ και γύρισε στα 4.
Πριν μπω μου λέει σιγά σιγά... Αρχιδια μπαίνω χαλαρά, αλλά μετά από 5 δευτερόλεπτα με την καύλα που είχα (παρά την κατάθεση που είχα κάνει πριν 20 λεπτά στην Μόνικα από κολωνου 32α) άρχισε το σφυροκοπημα Ναι!. Το κρεβάτι ετριζε και η καυλα να φωνάζει Ναι!, βέβαια σε τέτοια χάλια που είναι προς τα έξω θα ακουγόταν πιο πολύ το κρεβάτι Money Mouth.
Έμεινα 3 περίπου λεπτά έτσι χωρίς να μου έρχεται να τελειώσω. Η Μαρία κάποια στιγμή μου φωνάζει πάνω στα βογγητα "finish baby". Αν ήταν η πρώτη μου κατάθεση θα είχε γίνει, αλλά δεν. Βλέποντας ότι δεν τελειώνω γυρνάει για πιπα τελειωτικό με καποτα. Της λέω με νοηνατικη γιατί μόνο ρώσικα μιλάω ότι θέλω να την γαμησω και άλλο. Ευγενικά και με χαμόγελο το αποδέχεται και γυρνάει σε ιεραποστολικο. Εκεί είχε πλήρης διυσδήσεις με φιλιά και την μουνάρα να με κλειδώνει με τα πόδια και να ανασταιναζει. Κάποια στιγμή πηγαίνουμε πιο χαλαρά, γιατί είχαμε ιδρωσει, την κοιτάω και της λέω να ανέβει από πάνω μου. Σε αυτή την στάση δυσκολεύοταν γιατί είχα γίνει πέτρα και οι εκφράσεις στο πρόσωπό της ήταν πόνου και όχι καυλας. Έτσι σταματάω για τελειωτικό με πιπα με καποτα. Παρά την καλή πιπα με καραμελωμα στα μπαλάκια το τέλος δεν ερχόταν. Η τσα2 είχε μιλήσει ήδη 2 φορές με την Μαρία να μου λέει για τον χρόνο.
Της λέω με νοηνατικη 1 λεπτό ακόμα και αρχίζει να γλυφει τις μπάλες και εγώ να την παίζω . Βλέποντας το τέλος της λέω να τον παίξει αυτή μέχρι να τελειώσω. Αφού τελείωσα βγάζει ένα επιφωνημα ανακουφισης και εγώ να της λέω συγνώμη που την κράτησα παραπάνω. Μου είπε δεν πειράζει και πήγε στο καθρέφτη να ετοιμαστεί για να βγει έξω. Την ρώτησα πότε δουλεύει και μου είπε κάθε μέρα 6-12 το βράδυ. Βλέπω να γίνεται στανταρακι...
Γενικά, πολύ καλές εντυπώσεις με μια μιλφ που ξέρει τα + και τα - της, τα οποία καλύπτει με επιτυχία με την συμμετοχή και την διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά. Κλασική μιλφ Ρωσίδα Προσκύνημα.
Η τσα2 το παίζει ιστορία, αλλά 2-3 καλά λόγια να της πεις σκάει γελακια η καμπια.
Πάρκινγκ 10 λόγω μετρό.
Καλά γαμησιαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, DeanCorso και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού