Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228200
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχω βρεθεί μαζί της 3-4 φορές. Κάθε φορά, χειρότερα.
Αν δεν σταματήσει -πράγμα δύσκολο, γιατί πουθενά δεν θα βρει τα λεφτά που κερδίζει- πρέπει να κάνει ένα μεγάλο τάιμ άουτ. Να πάει διακοπές ή στην πατρίδα της. Να ανακτήσει τις δυνάμεις και την καυλα της, και νάρθει ανανεωμένη.
Απ την τελευταία μας συνάντηση, δεν θά χω τίποτα να θυμάμαι. Ήρθε καθυστερημένη με "ξυνισμένα" μούτρα λες και της έκλεψαν το πορτοφόλι με τα 6500Ε που είχε μέσα. Κακώς που δεν της έδωσα 10Ε και να φύγει. Θά 'σωνα τα υπόλοιπα 70Ε.
Στα θετικά, η καθαριότητα και η πίπα της Άντζελα.
Πήγε στο μπάνιο κι ήρθε στο κρεβάτι. Ανύπαρκτα προκαταρκτικά. Μιά Χμμμ; ψύχρα διαφαινόταν.
Καλή πίπα όπως προείπα, και την έβαλα πάνω μου να μην χύσω αφού μου τον είχε ατσαλώσει. Βαριεστημένο ανεβοκατέβασμα και καμιά αίσθηση τριβής/στενότητας, αφού η μούνα της είναι Λύπη ξεχειλωμένη. Της είπα για κώλο και στήθηκε σωστα στα 4. Τον έφαγε καλά.... γερά και βαθιά χωρίς διαμαρτυρίες. Κάνα 15λεπτο την κωλογαμούσα σκληρά. Κουράστηκα, και της είπα για πίπα πάλι. Έβγαλα την καθαρή καπότα, ξάπλωσα και με ξαναπίπωσε. Όταν έχυνα δεν τα πήρε στο στόμα, αλλά στη μάπα.
Δεύτερος γύρος, δεν υπήρξε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, PEODAS, πετρος1969 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2018
Εσένα ρε φίλε αν σε γαμουσαν απο το πρωί μέχρι το βράδυ ο κάθε παπαρας θα ήσουν μέσα στην καλή χαρά. Η Angela είναι από τα καλύτερα κορίτσια στον χώρο και εγγύηση σε ότι αφορά το σεξ
Z
z4
05 Ιανουαρίου, 2018
...και που να επεφτες σε Καταιγισμο τηλεφωνηματων...κατα τη διαρκεια της συναντησης
05 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι οφείλει να κάνει,το γράφω.
Αν ήταν εντάξει -με τον εαυτό της- και τους πελάτες, ΔΕΝ θά πρεπε να δουλεύει, αν κουράστηκε...
Πληρώνετε για αυτό, φίλε.

Πώς αλλιώς?
Καπέλο
I
ILIAS1339
21 Ιανουαρίου, 2018
Καλά τα γράφεις.
Αν κουράζεται να βάλει όριο στον αριθμό των πελατών.
Από τη στιγμή που κλείνει ραντεβού επί αμοιβή οφείλει να είναι και ευχάριστη & να προσφέρει υπηρεσίες όπως προβλέπεται.
Έπρεπε να της ρίξεις "πόρτα" με το που εμφανίστηκε!
B
bfbc2
22 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλακία Λάθος μου φίλε bfbc2
Τι να λέμε!?
I
ILIAS1339
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5