Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επίσκεψη στην απογευματινή βάρδια στις 10 το βράδυ. Μετά από αναμονή στο σαλόνι ήρθε η σειρά μου να περάσω στο δωμάτιο η κοπέλα είχε περάσει ήδη και είχε μπει σε ένα δωμάτιο και έχει άλλο ένα μέχρι να έρθει σε μένα. πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο και περίμενα και ξανά περίμενα Σε σημείο που να κουραστώ απ’την πολλή αναμονή κάποια στιγμή έρχεται η κοπέλα κατά τις 10.45 κουρασμένη φυσικά. Και από αυτά που καταλάβαινα μιας και δεν ξέρω αγγλικά έλεγε συνεχώς βλάκες Έλληνες στη Βενεζουέλα 2 προφυλακτικά και τέτοια σε μια φλυαρία μέχρι αηδίας μαλον την ενοχλούσε που έκανε ακαποτο . Ο χρόνος Άρχισε να περνάς κι αυτή να συνεχίζει να μιλάει κάποια στιγμή χτυπάει την πόρτα υπηρεσία. Και μετά από λίγο ξαναχτυπά από τα πολλά την παράτησα οπως ήτανε δίχως να κάνω τίποτα γιατί από την φλυαρία της έχασα ήδη την στήση και μου την έδωσε στα Νεύρα η υπηρεσία και ντύθηκα στα γρήγορα και βγήκα έξω και τής έριξα χέσιμο διότι δεν είναι σωστό να χτυπάει την πόρτα ενώ στα άλλα δωμάτια καθυστέρησε πάρα πολύ. Το σημαντικότερο είναι ότι ήμουν στο δωμάτιο μέσα που είναι απέναντι από κει που κάθονται οπότε δεν μπορούσα να το δουν οι πελάτες και οι άλλοι Που ήταν πριν από μένα ήταν στα δωμάτια που βρίσκονται στο σαλόνι γι’ αυτό να έχετε το νου σας Να μην βρίσκεστε στο δωμάτιο που είναι απέναντι τους γιατί σίγουρα θα χτυπά την πόρτα. Με την κοπέλα έχω πάει άλλες τρις φορές μαζί της σήμερα έπεσα σε άσχημη ημέρα πιο πολύ μου την έδωσε η υπηρεσία . και στο κάτω μαγαζί ήμουν τακτικός πελάτης αλλά επάνω δεν θα με ξαναδεί.
Εγώ φταίω που η κοπέλα δεν προσπάθησε από την αρχή να τελειώσω και μου έτρωγε τον χρόνο και βαρά η άλλη την πόρτα το εικοσάρι το ήθελαν χωρίς να το αξίζουν ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Alejandra
experts
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
199
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikolas_29, thalasolikos37, claimain και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2018
Κρίμα ρε φίλε....Λύπη
Πολύ άτυχος. Δεν μου έχουν χτυπήσει ποτέ την πόρτα εδώ.
Πάω συχνά.
Έπεσες σε μαλάκω τσατσά.
Κρίμα!
I
ILIAS1339
06 Ιανουαρίου, 2018
Θέλω να ενημερώσω τους συναγωνιστές
κάτι που έχω παρατηρήσει Εμμμμ σχετικά με τις κριτικές αυτού του οίκου.

Κάθε φορά που γράφει κάποιος αρνητική κριτική, στη συνέχεια,
γράφει ένα σχόλιο ο ILIAS1339 και προσπαθεί να δικαιολογήσει ότι συνέβει τυχαία,
ή επιτιθεται και κατηγορεί αυτόν που γράφει την κριτική.(όπως στην δική μου περίππτωση με την Ηλέκτρα)

Στη συνέχεια όλως τυχαίως μπαίνει και γράφει μια θετική κριτική για αυτόν τον απαράδεκτο οίκο.
06 Ιανουαρίου, 2018
Με αφορμή το σχόλιο -αποκύημα φαντασίας- του nikolas, προτείνω στον abmin να ανοίξει θέμα αξιολόγησης των οίκων.
Γιατί ναι, δεν είναι στούντιο τα 73Α & Β. Είναι καλύτερα από στούντιο! Όλοι γνωρίζουν τον λόγο. Με 20€ πουθενά δεν περνάς καλύτερα.
Έτσι πρέπει να είναι τα μπουρδέλα....
Πώς αλλιώς?


Υ.Γ: Το θέμα της εκδιδόμενες, είναι διαφορετικό. Σ'αυτο αναφέρονται οι κριτικές. Ναι, συνδυαστικά. Αλλά, οι περισσότεροι, παραβλέπουν το θέμα χώρος-καθαριότητα.
Γι'αυτό προτείνω κατάλογο αξιολόγησης, μόνο των οίκων.
Δεν θα ασχοληθώ με τα γραφόμενα του nikola. Οι εχεφρονες σκεπτόμενοι συνμπουρδελιάρηδες, που έχουν επισκεφθεί τον οίκο, γνωρίζουν.
I
ILIAS1339
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3